Sipahi, yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturmuş olduğu, senaristliği Ali Doğançay’ın yazıya döktüğü ve CNP Film imzalı Türk tv dizisidir. Sipahi dizisi İstanbul, Gaziantep ve Berlin’de çekilmektedir.

Sipahi dizisinin ilk kısmı 12 Aralık 2022 Pazartesi günü Show TV ekranlarında yayımlanmıştır. Dizinin başrollerinde birçok tecrübeli isim bulunmaktadır. Sipahi dizisinin başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer verilmiştir. Sipahi dizisi aksiyon ve haber alma türünde bir dizidir. Sipahi dizisinde Canan kimdir? Gerçek adı, yaşı ve oyuncu bilgileri merak edilmektedir. Bilgileri yazımızda…

Sipahi dizisinde Canan kimdir?

Sipahi dizisinde Canan karakterini Özge Gürel canlandırmaktadır.

Özge Gürel kimdir?

Özge Gürel, 5 Şubat 1987’de İstanbul’da dünyaya geldi. Silivrili bir ailenin kız evladıdır. Liseyi tamamlayana kadar Silivri’de yaşadı. Beykent Üniversitesi Internasyonal Tecim Bölümünü yarıda bıraktı. Ilkin oyunculuk sonrasında oyuncu yönetimi dersleri aldı. Kızım Nerede dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

2014 senesinde yayınlamaya süregelen ve büyük bir çıkış yakalayacağı Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oyuncusu oldu ve bu dizide Öykü Acar karakterini canlandırdı.

14 Temmuz 2022 tarihinde kendisi benzer biçimde oyuncu olan Serkan Çayoğlu ile Almanya’nın Karlsruhe şehrinde evliliğe ilk adımını attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir