Skype kullanıcıysanız bazı gizli saklı özelliklerini bilmeniz icap ettiğini düşünüyoruz. Aralarında bir tanesi var kullandığınız vakit oldukça işinize yaradığını benzer biçimde destek da olacaktır. Skype de karşı tarafa gönderdiğiniz mesajları isterseniz silebileceğinizdir. Yanlışlıkla birisine bir bildiri gönderdiyseniz eğer bu sayede silebilir ondan kurtulmanız mümkün olmaktadır. Konuşmalarınızın başkasının eline geçmesini önlemek istiyorsanız eğer gene silme işlemi yaparak engel koymanız mümkün olur.

Skype de karşı tarafa giden mesajlarımızı silmek istersek yazının üzerine gelmiş olarak Shift + Sağ Tık yaparak çıkan yerde mesajı silin yapabiliriz. Ya da bazılarında sağ tıklamak kafi oluyor o vakit mesajı sil seçeneğine tıklayınca silinir.

Akıllı telefonlarında Skype kullananlar silmek için yazının üzerine basık tutarak Mesajı Sil seçeneğini seçmeniz mümkündür. Bu sayede seçimler yapılması yardımıyla gönderdiğiniz mesajları silmiş olacaksınız.

Lüzumlu durumlar mesajları silerek onlardan kurtulmanız mümkün olur. Skype mesajlarını silmeniz durumunda yeniden kaydı olmadığından dolayı karşı tarafta görmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir