Skype online söyleşi olarak günümüzde en oldukça tercih edilen söyleşi programları içerisin de yer alır. Hem telefon hem de bilgisayardan kullanılan bu program yardımıyla görüntülü ve aynı vakit da sesli olarak sevdiklerinizle , arkadaşlarınızla yada dostlarınızla söyleşi edebilirsiniz. Fakat bunun haricin de Skype mevzusunda kullananların en oldukça merak etmiş oldukları sorulardan birisi de karşı tarafa müzik dinletme var mı ? Var ise iyi mi yapılır ? benzer biçimde sorular oluyor.

Skype De Karşıya Müzik Dinletmek İçin Gerekli Ayarlar

İçindekiler

Skype Karşı Tarafa Müzik Dinletme

Skype Müzik Dinletme Windows 7

Skype Karşı Tarafa Müzik Dinletme

Skype üstünden karşınızdaki kişiye müzik dinletmek istiyorsanız ilk olarak şunu açıklayalım karşı tarafa müzik dinletmek için mikrofonunuzu yada hoparlörenizi dayatmanıza gerek yok. Direkt olarak dinletebilirsiniz. Bunu yapmak için ise mikrofon ve ses ayarları kısmına giriş yapınız. O kısım da Stereo karışımını devreye sokacaktınız ve bunu devreye soktuktan sonrasında mikrofonu değil de Stereo seçmeniz gerekiyor.

Bu seçeneklerde ise varsayılan aygıtı değiştirerek de yapabilirsiniz. Varsayılan aygıtlar yerinde Stereo Mix olacaktır bunu bulup seçtikten sonrasında da artık karşı tarafa rahatça müzik dinletebilirsiniz.

Skype Müzik Dinletme Windows 7

Windows 7 cihazınız var ise ve Skype üstünden karşı tarafa müzik dinletmek istiyorsanız o vakit Windows ekranının derhal saatin yan kısmında yer edinen ses yerine tıklayın. ” kayıt aygıtları ” seçeneği çıkacaktır. giriş yapın. Bu yerden dönem dışı bırakılan aygıtları göstere tıkladığınız vakit karşınıza bir den fazla seçenek çıkacaktır.

Stereo Karışımını gördüğünüz vakit derhal onu tıklayın ve devreye sokun. Bu biçim de yaptığınız vakit işleminizi tamamlayacaksınız ve artık karşı tarafa müzik dinletebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir