Skype web üstünden yazılı, sesli, görüntülü görüşme, dosya paylaşımı ve konuşma imkanı sağlamakta. Kolayca hesap alabilir mobil, tablet, bilgisayar üstünden hesabınıza erişerek ekli olan arkadaşlarınızla yazışma kurabilirsiniz. Karşılıklı görüşme yapabileceğiniz benzer biçimde hesap güvenliğinizi sağlamanızda gerekebilir. Fena niyetli insanoğlu hesabınıza erişmeye çalışabilir ya da siz kendi hesap güvenliğinizi sağlarsınız.

İnternet ve iş hayatında bir oldukça gizyazı ile karşılaşırız. Hepsini hafızamızda tutamadığımızdan dolayı kimi zaman unutabiliyoruz. Banka, web, iş, telefon, ev güvenliği benzer biçimde çeşitli şifreler karşımıza çıkabilir. Unuttuğumuzda bizlere hatırlatmaları ve sıfırlamak için çeşitli bilgilerimizi doğrulamamız gerekir. Skype hesabımızın şifresini unuttuğumuzda ise kolaylıkla doğrulama adımlarını geçerek şifremizi sıfırlayabiliriz.

Skype hesabımızın şifresini sıfırlamak için buraya tıklayın. Peşinden karşımıza çıkacak formda lüzumlu alanları doldurduğumuz zaman gizyazı sıfırlama yapmamız mümkün olacaktır. Hesap sahibi olduğunuzu kanıtladıktan sonrasında yeni şifrenizi girmenizi isteyecek ve hesabınıza tekrardan erişim sağlayabileceksiniz. Kayıt olurken hesap bilgilerinizi doğru girmenizde burada ehemmiyet taşımaktadır. Gizyazı unutma, çalınma durumlarında sıfırlamanız mümkün olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir