Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında evinde Giresunspor karşısında 4-0’lık ağır bir yenilgi tadan Beşiktaş üst üste 4. yenilgisini aldı. Siyah beyazlı ekipte maç sonrası gündem mevzusu Sergen Yalçın’ın çekilme edip etmeyeceği oldu. Maç sonrası basın toplantısında konuşan Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın ve başkan Ahmet Nur Çebi, bugün bir araya gelmiş olarak durum değerlendirmesi meydana getirecek.

Beşiktaş yönetimi Sergen Yalçın’ın takımın içinde bulunmuş olduğu kaos ortamından çıkaramayacağı yönünde telkin beyan etmesi halinde mevcut teknik direktörüyle yollarını ayırması planlanıyor.

Taraftarlar içinde Şenol Güneş ismine sıcak bakılmamakla beraber Slaven Bilic’in adı zikrediliyor. Pek fazlaca Beşiktaş taraftarı, toplumsal medya hesaplarında Sergen Yalçın ayrılması halinde Slaven Bilic’in takımın başına dönmesi icap ettiğini düşünüyor. Peki Slaven Bilic ne yapıyor, ekip çalıştırıyor mu? Şu anda hangi takımda teknik direktörlük yapıyor?

Slaven Bilic ekip çalıştırıyor mu?

2013-2015 yılları aralığında Beşiktaş’ı çalıştıran Hırvat teknik direktör Slaven Bilic şu anda Çin Süper Ligi’nde savaşım eden Beijing Guoan takımını çalıştırıyor. 2021 senesinde, sürem öncesi takımın başına geçen Slaven Bilic’in yüksek maaş almış olduğu ve Beşiktaş’tan teklif gelmesi halinde sözleşmesini feshetmesinin mümkün olmadığı düşünülüyor.

Bu yüzden ihtimaller içinde bir teknik direktör değişikliğinde Slaven Bilic yerine Şenol Güneş’in tekrardan siyah-beyazlı takımın başına geçmesi daha yüksek küçük bir ihtimal olarak görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir