Akıllı telefonlar ile beraber uygulamalar ile beraber ücretsiz bir şekilde mesajlaşma, konuşma, fotoğraf gönderme, ses kayıt yada dosya gönderimleri artık uygulamalar üstünden ücretsiz bir şekilde yapılabiliyor. Bunlardan birisi de yeni çıkan Snapchat olmaktadır geniş bir ağa haiz olup kullanıcılarına rahat bir kullanım sunuyor. Öbürlerinden ayıran özelliklerinden birisi gönderilen ileti okunduktan sonrasında 10 saniye içersinde kendisini imha ederek kayıtlarda görülmüyor. Ilkin paylaşılan mesajlara yeniden okuma benzer biçimde bir lüksünüz bulunmamaktadır.

Mesajlarınız hiçbir vakit kayıt altına alınmıyor fazlaca gizli saklı görüşmeler dahi anında siliniyor. Telefon ile görüntü alınması ile beraber sizlere uyarı gelmiş olarak görüntünün alındığı belirtiliyor. Sizin haberiniz olmadan kimse görüntü alamayacakta.

Yeni özellikler ilave edilerek görüntülü konuşmalar yapılabilecek kullananların artık yeni favorisi Snapchat olmaktadır.

İndirmek için Google Playstore giriş yaparak Snapchat yazdığınızda uygulama karşınıza çıkacaktır güvenle indirebilirsiniz.

Snapchat Kullanılır?

İlk günden itibaren 700 milyon fotoğraf ve video iletimi yapmaktadır. Snapchat’i daha ilkin demeyenler için ne olursa olsun kullanımı ihtiyaç duyulan uygulamalardandır.

Snapchat uygulamasını İOS ve Android cihazınıza indirin. Uygulamaya yitmek için e-posta adresi, doğum zamanı, kullanıcı adı benzer biçimde bilgilerinizi istemektedir. Doğru bilgilerini girdikten sonrasında yukarıda açılır kutudan TR-Turkey olanı seçmelisiniz.

Snapchat kullanan arkadaşlarınızı bulmanız için rehberinizde kayıtlı numaraların olması yeterlidir. Sizin için numaralara bakarak Snapchat kaybolmuş olan kişileri bularak dost listenize ekliyor.

Fotoğraf çekebilir, video kaydedebilirsiniz. Snapchat’i açtığınızda fotoğraf çekmek için daireye dokunun, video için düğmeye basılı tutmanız yeterlidir.

Fotoğraf üstüne yazı yazmak için çektikten sonrasında üstüne dokunun. İstediğiniz fontta yazıyı yazarak yayınlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir