İçindekiler

Sucuğun Yanında Ne Gider ?

Sucuğun Yanında Ne Gider ?

Sucuk biliyorsunuz ki ki günümüzde aperatif yiyeceklerden birisi olduğundan dolayı her öğün yenen lezzetlerden birisidir. Bilhassa en oldukca sabah kahvaltıların da tercih edilen ara sıcaklardan birisi olan sucuğun yanında ne gider ? bugün buna bakacağız. Sucuk genel olarak atıştırmalara yada salata benzer biçimde ana öğünlerde tercih edilmektedir. Sucuk yaptığınız vakit acaba yanına ne yapsam diye merak ediyorsanız o vakit dostlar sizler için araştırıp bulduğumuz lezzetleri aşağıya ekledik. İstediğinizi seçip sucuğunuzu yanına yaparak ortaya mükemmel lezzetler çıkartabilirsiniz.

Sucuğun Yanında Ne yapsam

Kaşarlı Omlet

Güzel bir pazar sabahında kahvaltı yapacaksanız o vakit hem sucuk hem de kaşarlı bir omlet halletmeye ne dersiniz ? Devamlı pazar kahvaltısı olacağı vakit kesinlikle doyurucu bir özelliği de bulunduğundan dolayı kaşarlı omlet oldukca tercih edilmektedir. Bu yüzden yanına fazladan olarak sucukta olacağından menünüz oldukca varlıklı olacaktır.

Kaşarlı Kolay Pizza

Evde kendi imkanlarınız ile kolay bir halde pizza yapmak istemez misiniz ? Evinizde bulunan ekmekleri ilk olarak dilimleyin ve ondan sonra üstüne süt ile baharat ekleyip ondan sonra kaşar peyniri rendesi koyarak fırına 5 – 6 dakika kadar pişirin ve ondan sonra minik minik pizzalar elde edin.

Patates Kızartması 

Bilhassa sabah kahvaltılarında en oldukca tercih edilenler içinde patates kızartması yer ediniyor. Patates kızartması da en oldukca çocuklar tarafınca oldukca sevildiğinden dolayı sabah kahvaltısında sucuğun yanına tercih edilebilir.

Sucuğun Yanında Ne Gider

Rus Salatası

İster mangalda isterseniz de ızgara da yapacağınız sucuğun yanına meze olarak Rus salatası yapmış olursanız mükemmel bir menü hazırlamış olmuş olursunuz. Bilhassa içine bolca miktar da salatalık turşunu eklerseniz o vakit daha güzel olacaktır.

Sodalı Ayran

Mangalda yada ızgara da meydana getirilen sucuk hem ağır olur hem de kuru kuru yenmez değil mi ? Bu yüzden sucuk ekmek yapacaksanız yanına da içecek olarak soda ile hazırlanan ayranı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir