Superbox fiyat sıralaması 2022 yılı için güncellendi. İnternetin benzeri olmayan dünyasından ayrı kalmak istemeyenler için taşınabilir ev internetini geliştiren Turkcell, Superbox cihazıyla oldukça beğeni toplamıştır. Bu cihazın içinde bulunan SIM kartı yardımıyla fiber hızda web bağlantısı sunulmasının yanı sıra 4.5G baz istasyonuna bağlanarak kesintisiz bir halde web fırsatı kullanıcıya sunuluyor. Superbox Go Mobil tutarları ne kadar..

Öteki modem türlerine gore kablosuz web sağlama hususi durumunun yanı sıra Superbox sahibi olan kişiler bu aleti diledikleri yerlerde kolaylıkla kullanabilir. Evinizde fiber altyapınız olmasa dahi Turkcell Superbox yardımıyla yüksek hıza ulaşabilirsiniz. Evde, yazlıkta, tatilde, otomobilde kısacası istenilen her yerde kullanılmayı mümkün kılan bu aygıt için kullanıcılar Superbox ne kadar şeklinde araştırmalar yapıyor. 

 • Turkcell Superbox Fiyat Listesi
 • Superbox Tarife Paketleri 
 • Turkcell Superbox Kampanyalı Paketleri
 • Superbox Go Mobil
 • Turkcell Superbox Fiyat Listesi

  Taşınabilir web sağlayıcısı kategorisinde bulunan ve sağlamış olduğu yüksek performansla ön plana çıkan Superbox ücretleri, cihazın tarife ve modem kalitesine gore değişkenlik izah edebilir. Aygıt sahibine yüksek hızda web kullanma garantisi sunan Turkcell, Superbox için modem tutarı öğrenim etmez. Taahhütlü abonelikler için indirimli olarak 2022 senesinde Superbox fiyatı 159,9 TL olarak belirlenmiştir.

  Superbox fiyat sıralaması 2022 yılı tutarları güncellendi. Yeni fiyatlar ve kullanım koşulları ile Superbox fiyat seçenekleri şu şekildedir:

  • Mobil Wifi Fırsat 100 GB aylık 169,90 TL
  • Mobil Wifi Fırsat 200 GB aylık 209,90 TL

  Fiyatların belirlenmesinde bazı şartlar mevcuttur. Bu şartlar şunlardır:

  • Turkcell’den alınan Superbox tutarları, alınacak paketlere gore farklılık arz eder. 
  • Paketin fiyatını belirlemedeki en mühim unsur cihazın sunmuş olacağı web kapasitesidir.
  • Alınacak paketler içinde en yüksek fiyatlar çoğu zaman sınırsız web hakkı sunan paketlerdedir.
  • Paketler 24 aylık taahhütname karşılığında verilir ve ödemeler Superbox fiyat sıralaması üstünden belirlenerek kullanıcılardan aylık olarak öğrenim edilir. 
  • Turkcell Superbox cihazlarının alım süreçleri öteki modemlere oranla daha ergonomik ve süratli işleyen bir süreci kapsar. 

  Vodafone Faturasız Tarifeler

  Superbox Kampanya

  Superbox Tarife Paketleri 

  Superonline tarafınca sunulan tarife paketleri lokasyondan bağımsız bir halde kullanıcının kullanımına bağlı olarak çeşitlenir. Bu cihazlar SIM kart’la aktive olmakla beraber 10 adrese kadar kullanma imkanı sunar. Başlangıçta en fazla 2 adreste 4.5G kullanımını destekleyen cihazların kullanıcıya kullandırımı yapılır. 2’den fazla adreste cihazın kullanımı sağlanacaksa Turkcell Superbox fiyat sıralaması üstünden adres başına aylık 10 TL ek ücretlendirme yapılır. Turkcell Superbox tarifeleri kullanıcı ile antak kalma sağlandığında kampanyalı olan kullandırım başlatılır. 24 aylık taahhüt bittiğinde herhangi bir işlem yapılmazsa otomatikman taahhütsüz paketlere geçiş yapılır. 

  Aygıt 4.5G adı altında 5G teknolojisine haizdir. 10 Mbps ve 20 Mbps fiber hızındaki interneti kablosuz bir halde sunan Turkcell Superbox 5G fiyat sıralaması şu şekildedir:

  • 50 GB web 159 TL
  • 100 GB web 219 TL
  • 200 GB web 269 TL
  • 500 GB web 399,9 TL olarak belirlenmiştir. 

  Superbox Fiyat Listesi 2022

  Bimcell İnternet Paketleri 2022

  Turkcell Superbox Kampanyalı Paketleri

  Kullanıcılar ile şirket içinde meydana getirilen 24 aylık taahhüt sonucunda Turkcell Superbox kampanyalı paket tutarları geçerli olur. Öteki bir ifadeyle, taahhütü devam eden müşteriler indirimli bir halde kampanyadan yararlanabilecekler. Superbox kampanyalı paketler; Superbox 4.5G web kampanyası ve Superbox fırsat web kampanyası olarak iki değişik çeşide ayrılır. Superbox 4.5G web kampanyası 24 aylık taahhütte 500 GB kota imkanı sunar. Superbox Turkcell fiyat bakımından 399,9 TL olarak kullanıcıdan ödeme istenir. Öteki taraftan Superbox fırsat web kampanyası 24 aylık taahhüte 150 GB kotayı 159.9 TL’den sunar. 

  Superbox Go Mobil

  Turkcell Superbox kampanyaları bünyesinde bulunan Superbox 20 Mbps hızında sınırsız web kampanyası incelendiğinde şu verilere rastlanılmıştır:

  • 20 Mbps’ye kadar hız sunan paketin aylık tutarı 299.90 TL’dir.
  • Kampanyalarda altyapı ve herhangi bir kablo şartı bulunmadan limitsiz kota olacak şekilde hizmet kullanıcıya sunulur.
  • Kampanyalar 24 ay için geçerlidir.

  Superbox Go Mobil ve Superbox fiyat sıralaması 2022 haricinde, Turkcell bazı dönemlerde Superbox alanlara ilk 2 yada 3 aya kadar parasız kullandırım hizmetini müşterilerine sunabiliyor. 

  Turkcell Superbox Kampanyalarına Ulaşmak için Tıklayınız.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir