Sürat Kargo, 2003 yılından itibaren Lojistik ve Dağıtım hizmeti veren Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden biridir. Bölge müdürlükleri, aktarma merkezleri, binlerce şubesi ile ülkenin dört bir yanına hizmet vermektedir. Dünya’ya açılarak 220 ülkede kargo alım ve dağıtım hizmeti sunmaktadır.

Sürat Kargo Kaçta Açılıyor – Kaçta Kapanıyor

Sabah Açılış Saati:

08.30

Akşam Kapanış Saati:

18.00

Cumartesi Çalışma Saati:

09.00–14.30

Sürat Kargo Dağıtım Günü ve Saatleri
Müşterilerin en fazlaca merak ettiklerinden biri kargom ne süre gelecek? SÜRAT kargo dağıtım günü ve saati; Sürat Kargonun dağıtım günleri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri ve saatleri 08:30 ile 18:00 arası yapılmaktadır. Kargonuz belirlenen günler içinde size ulaştırılacaktır.

Sürat Kargo Hafta Sonu Çalışma Saatleri
Hafta sonu kargolarınızı şubelere giderek elden teslim alabilirsiniz. Kargo şirketleri hafta sonları dağıtım yapmamaktadır. Pazar günleri dinlence olduğundan şubeler kapalıdır. Sürat kargo ülkenin dört bir yanında binlerce şubesi bulunan Türkiye’nin en kaliteli kargo şirketlerinden biridir.

Geniş hizmet yelpazesi ile kargonuzu sağ salim varış noktasına ulaştırabilirsiniz. Sürat 24, sürat anında, sürat Express, sürat partner, sürat süit, VIP alan kişi hizmetleri, internetten al kapıda ödeme, hususi ambalaj benzer biçimde kargo seçenekleri sunmaktadır. Size uygun olan gönderim seçeneğini tercih ederek kısa zamanda kapınıza kadar ulaştırılabilir. Kargo takibini online olarak yapabilirsiniz. Kargonuzun hangi noktada olduğu, dağıtım zamanı, gönderen ve alıcı bilgilerinin yer almış olduğu yere ulaşmanız mümkündür. Dağıtıma çıkmış olduğu takdirde ekranda bilgilendirme yer almıştır. Isterseniz alan kişi hizmetleri ile irtibata geçerek telefondan kargo sorgulaması yapabilirsiniz. Kargo ulaştırma hizmetleri pazar günü hariç tam gün iş koşturmacasındadır.

Sürat Kargo Davet Merkezi Numarası
0850 202 0 202

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir