Türkiye’nin en eski banklarından bir tanesi olan TEB bankacılık faaliyetlerine 1927 senesinde adım atmıştır. Kurulduğu günden itibaren finansal sektörde çeşitli alanlarda faaliyetlerini devam ettirmiştir. Yatırım, sigorta, portföy yönetimi benzer biçimde finansal mevzularda uzmanlaşmıştır. BNP Paribas ile stratejik ortaklık kurarak gücüne güç katmıştır. Genel müdürlüğü İstanbul’a taşıyarak, kurum faaliyetlerine Türk Iktisat Bankası A.Ş. (TEB) olarak devam etmiştir. Sabah 09:00 da açılmaktadır. Bankacılık alanında birçok işleminizi kolay ve süratli bir halde gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati:
09.00 – 12.30

Akşam Kapanış Saati:
13.30 – 16.00

Cumartesi Çalışma Saatleri:
Kapalı

Şubede Hangi İşlemler Yapılır

TEB şubeleri sabah 09:00’da açılarak hizmete başlamaktadır. Şubelerden satmaca ödeme, maaş hesabını taşıma, maaş çekme, maaş hesabını değişiklik yapma benzer biçimde işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi başvurusu şubelerden yapıldığı takdirde daha minik sayılara uygun fiyata alınabilmektedir. Kredi kartınız var ise ödeme, kredi kartı başvurusu, kredi kartı borcunu ödeme ve kapatma işlemleri hızlıca yapılmaktadır. Bankalar arası para transferi (EFT) yanı sıra havale işlemleri de şubelerden yapılıyor.

TEB Hakkında Informasyon

Türkiye’nin sayılı finans kuruluşlarından bir tanesidir. Bankacılık faaliyetleri 1927 yılından itibaren devam etmektedir. Ülkemizin en büyük bankalarından biri olarak işlemler sunmaktadır. Şeffaflık ve etik değerlerine ehemmiyet vermektedir. Çalışmalarını Ana para Piyasaları Kurulu tarafınca belirtilen ilkeler çerçevesinde yürütmektedir. 10 Şubat 2005 tarihinde BNP Paribas ile stratejik ortalığa gitmiştir. Finans sektörüne güç katarak BNP Paribas’ın güç ve deneyimleri ile yola devam etmiştir. Internasyonal erişim ağında önder konuma haiz BNP Paribas birçok alanda TEB müşterilerine hizmet vermektedir.

BNP Paribas ile meydana gelen ortaklık kurumsal, ticari ve hususi bankacılık alanlarına da yansımıştır. Yalnız finansal anlamda değil işletme bankacılığı ve KOBİ bankacılığında uzmanlık kazanmıştır.

TEB İletişim

Alan kişi Hizmetleri: 0850 200 0666

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir