Teşkilat sevenleri bir haftalık aranın arkasından 29. bölüme 9 Ocak 2022 Pazar günü kavuştu. Bir sonraki bölüm olan 2. sürem 30. bölümün fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı araştırılıyor.

15. bölümle başlamış olan Teşkilat 2. sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Yılbaşı tatili sebebiyle bir haftalık araya giren dizi 29. bölümle, 2022 yılına merhaba dedi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teşkilat 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Teşkilat 2. sezonun hangi tarihte yayınlanacağını merak ediyorsanız burayı ziyaret edebilirsiniz. Yeni bölüm yayınlandı! İzlemek için buraya tıklayın. Gelişmeler hakkında data haiz olmak için dizi sayfamızı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Teşkilat Hakkında

Teşkilat, ilk kısmı 7 Mart 2021 tarihinde gösterilen ve şu anda 2. sezonu yayınlanmakta olan bir Türk tv dizisidir. Yapımcılığını Tims&B’nin üstlendiği dizi Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan hususi bir ekibin iş yaşamı ile beraber hususi yaşamını mevzu ediniyor. Her Pazar TRT 1 ekranlarında gösterilen dizi, seyirciler tarafınca kabul görmüş oldu ve yayınladığı günlerde ciddi bir reyting oranı yakalıyor. Teşkilat hakkında daha çok data için burayı ziyaret edin.

Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl benzer biçimde oyuncular içeriyor. Sadece dizinin oyuncu kadrosunda 2. sezonla beraber bazı değişimler yaşanmıştır. Mesela Mesut Akusta yerine Turgut Tunçalp, Çetin rolünü canlandıran Mustafa Oluşturulan ve Elçi rolünü canlandıran Emre Başer diziye iştirak etmiştir. Teşkilat dizisinin resimli oyuncu ekibini keşfetmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir