Teşkilat dizisi yeni sezondaki ilk bölümüyle 2 Ekim 2022 Pazar günü seyircisi ile buluşurken dizi severler Korkut karakterinin kim bulunduğunu, oyuncunun gerçek adını ve yaşını araştırıyor. Peki Teşkilat Korkut kimdir?

Ortalama 4 ay devam eden bir bekleyişin arkasından TRT 1 ekranlarının beğenilen dizisi Teşkilat 3. sezonuyla seyirci karşısına çıktı. Geçen haftadan bu yana dizinin Youtube hesabında meydana getirilen paylaşımların arkasından yaşanmış olan ayrılıklar ve diziye katılan yeni yüzler doğrulandı. Peki dizide Korkut rolünü hangi oyuncu canlandırıyor?

Teşkilat dizisinde Korkut

Teşkilat Korkut kimdir?

Teşkilat dizisinin 3. sezondaki yeni karakterlerinden kabul edilen ‘Korkut’ 40 yaşındaki Yunus Emre Yıldırımer tarafınca canlandırılıyor. Yunus Emre Yıldırımer 5 Şubat 1982 tarihinde Siirt’de dünyaya geldi.

  • Yunus Emre Yıldırımer’in İnstagram hesabını ziyaret edin.
  • Teşkilat dizisinin 3. sezonundaki yeni oyuncuları keşfedin.

Oyunculuk sektöründe tanındık bir isim olan Yunus Emre Yıldırımer 2000’li yılların ikinci yarısından itibaren çeşitli tv dizileri ve beyazperde filmlerinde rol aldı. Son olarak Adı Sevgi dizisinde ‘Buyruk Baykara’ karakterini canlandırmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir