Teşkilat 29. bölümün son anlarına “Roza”nın vurulma sahnesi damgasını vururken dizinin fanatikleri “Roza”nın ölüp ölmeyeceği, “Roza” karakterini canlandıran Lara Domaç’ın diziye veda edip etmeyeceği mevzusunda araştırmalar yapıyor. İşte 29. bölümle ilgili öngörüler…

“Roza” öldü mü?

“Benim kızım ölemez! Sakin ol! Roza yaşıyor!”

Yıldırım

Vaka Örgüsü

29. bölümde döner bir kapıdan çıkış icra eden Roza, Yıldırım ve “” karakterleri, bavulların otomobile yerleştirildiği esnada şok edici bir saldırıya uğruyor. Yıldırım, dikkatli gözlerle gelenleri takip ederken ne işe yaradığını anlamadan karşılarındaki siyah ekip elbiseli adamlar tarafınca üstlerine ateş açılıyor. Bu esnada gelen kurşunlar Roza’nın karın bölgesine isabet ediyor. Yıldırım, kendilerine saldıranları elinden kaçırırken kızı Roza’ya kurşun isabet ettiğini fark ediyor ve bir anlığına tüm seyirci kitlesi Gürkan Uygun’un oyunculuğunu konuşturduğu sahneye odaklanıyor.

Yukarıdaki sahneden sonrasında Serdar, Elçi tarafınca tuzağa düşürülerek ensesinde silahla yakalanıyor. Sadece ani bir hareketle Elçi’nin silahını ele geçiriyor. Elçi, oldukça sakindir ve yılların hesaplaşması izini sürer. Serdar, Elçi’yi silahını doğrulturken aynı anda arkasında sürpriz bir isimle karşılaşacaktır.

Evlat acısının ne demek bulunduğunu köküne kadar yaşatacağım. Göreceksin! Sözüm söz!

Yıldırım, 29. bölümde yaralanan kızı “Roza” hakkında

“Roza” diziden ayrılacak mı?

Dizinin senaristleri Timur Savcı ve Burak Sağyaşar, Gürkan Uygun’un etkisinde bırakan oyunculuğunu seyircilere bir kez daha tattırmak istemiş olabilir. Teşkilat 30. bölümle “Roza”nın diziden ayrılmış olduğu kesinleşti.

“Roza” kimdir?

“Roza”, Teşkilat dizisinde “Yıldırım” karakterinin kız evladıdır. Karaktere yaşam veren Lara Domaç, İstanbul’da dünyaya geldi. Beyaz perde Güzeli Yarışmasına katılarak dereceye girmiştir. Oyunculuğa ise 2012 senesinde reklam filmi ile başladı. Dans mevzusunda da oldukça başarıya ulaşmış olduğu ifade edilmiştir. Teşkilat dizisine 2. sezonda katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir