6 Şubat 2022 tarihinde Teşkilat dizisinin 33. bölümü yayınlanırken kullanıcılar şimdiden dizinin yeni bölümü olan 34. bölüm hakkında araştırmalar yapıyor.

“Rüyalar şehri içinde kaybolmama destek olabilirsiniz!”

Teşkilat ekibi son bölümde başta Yıldırım olmak suretiyle antikacıya uğrayan ve yukarıdaki sözü sarfederek içi kapalı bir kutu teslim alan kişilerin peşinden giderek bu tabirin ne anlama geldiğini bulmaya çalıştı. Ekip, Yıldırım’ı takip etmelerine karşılık beklenen sonucu alamadı. Sadece antikacıya uğrayan ikinci bir kişi üstünden şifreyi çözmeye çalıştı. Serdar, şüpheli şahıs (Bay Harvy) üstünden kutunun içinde maske, davetiye ve ilaçlar bulunduğunu öğrendi. Serdar’ın yapmış olduğu sorguda davetiyede Nemesis’in konuşulacağı ortaya çıktı.

Ayvaz, Pınar’ın ofise böcek yerleştirdiğini anlarken Çetin’le bu mevzuda tartıştı ve kavgaya tutuştu; sonrasında olanları Yıldırım’a söyledi ve Çetin’in Pınar ile yetimhaneden kalma eski bir arkadaşlığı bulunduğunu belirtti. Yıldırım, Ayvaz’dan Çetin ve Pınar’ı öldürmesini ve yakalanmamasını istedi. Yıldırım’ın öldürme emri karşısında tedirginlik yaşayan Ayvaz, onun isteğini yerine getireceğini belirtti.

Teşkilat ekibi davetiyede kullanılan maske, ilaç ve yüzüklerin bire bir benzerini yaptırttı. Başkan, Serdar ve Deniz’den davetiyeye katılmalarını istedi.

Sadık’ı ziyaret giden Mete, onun sahada kullanılmasını tehlikeli bulduğunu Halit’e söyledi ve bu işe kalkışmadan ilkin kendisinden izin alması icap ettiğini açıkladı.

Teşkilat 34. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Teşkilat dizisinin 2. sezonu gösterim hayatına devam ediyor. Dizinin 34. bölümü gelecek hafta, 13 Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak. 34. bölüm Teşkilat dizisinin sürem içinde gösterilen 20. bölümü olma hususi durumunu taşıyor.

Fragmanı gösterildi mı?

Hayır, Teşkilat dizisinin yeni bölümü olan 34. bölümün fragmanı hemen hemen yayınlanmadı.

Teşkilat hakkında

Teşkilat, ilk sezonu 7 Mart-6 Haziran 2021 tarihleri içinde toplam 14 bölüm olarak yayınlanmıştı. Şu anda 2. sezonu yayınlanıyor. Yapımcılığını Tims&B’nin üstlendiği dizi Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan hususi bir ekibin iş yaşamı ile beraber hususi yaşamını mevzu ediniyor.

Giderek yoğunlaşan bir halde yabancı danışma servislerinin operasyonlarına maruz kalan Türkiye’nin başkenti Ankara’daki SİHA fabrikasına bir terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı danışma servisleri organizasyonu ile gerçekleştirildiği tespit edilir. Bu saldırıların üstüne MİT içinde oldukça gizli saklı bir ekip kurulur. Bu ekip ülkesi için hayatlarından vazgeçerek saldırıların arkasındaki güçleri tespit edecek ve muhteşem yöntemlerle ortadan kaldıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir