Birinci sezonunda toplamda 14 bölüm olarak gösterilen TRT ekranlarının beğenilen dizisi Teşkilat’ın 2. sezonu şimdiden araştırılmaya başlandı. Teşkilat yeni sezon ne zaman başlamış olacak? Teşkilat dizisinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Yönetmenliğini Hakan Kırvavaç’ın, senaristliğini ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapmış olduğu Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları ihtiyaç duyulan sıkıntılı bir görevi kabul ederek “yer altına” inen ‘yedi vatan sevdalısının’ mücadelesini, fedakarlıklarını, adanmışlıklarını ekrana getiriyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta ve daha pek fazlaca isim var.

Teşkilat dizisi 14. bölümle 1. sezon finalini gerçekleştirmiş oldu

7 Mart 2021 tarihinde yayınlanmaya süregelen Teşkilat dizisi sezona geç başladığı için sezon finali de geç yapmış oldu. Toplamda 14 bölüm olarak çekilen birinci sezon oldukça başarıya ulaşmış reytingler elde etti. TRT Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Eren, dizinin bu akşam (6 Haziran 2021) sezon finali yapacağını duyurdu.

Teşkilat 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Teşkilat dizisinin 2. sezonu 2021 yılının Eylül ayında yayınlamaya başlamış olacak. Gizli saklı kahramanların hikâyesinin anlatıldığı dizinin 2. sezonu için şimdiden planlamalar yapılmış oldu. Dizinin yeni sezon çekimlerine Ağustos ayında başlanması planlanıyor.

İlgili haberler

  • Barbaroslar dizisi ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? Mevzusu nedir?
  • Haziran ayında yayınlanacak olan 3. sezon Atiye dizisinin son sezon mu olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir