HBO yapımı The Nevers 16 Mayıs 2021 Pazar günü gösterim hayatına başladı. Yapımcılığını Joss Whedon’un üstlendiği dizinin mevzusu, oyuncuları ve yorumları hakkında data sahibi olmak için makalemize göz atın!

Mevzusu

Joss Whedon tarafınca yaratılan hikâye kendilerini alışılmadık kabiliyetlerle, acımasız düşmanlarla ve dünyayı değiştirebilecek bir görevle karşı karşıya kabul eden bir grup Viktorya çetesi kadının yaşam öyküsünü mevzu alıyor. Bayanlar doğaüstü bir vaka sonucu hususi kabiliyetlere haiz oluyorlar. Dizi 1896 yılının Londra’sında geçiyor. Bu yüzden filmi izlerken atlı otomobillere, klasik İngiliz kıyafetlerii görmeye hazırlıklı olun!

Oyuncuları

 • James Norton
 • Laura Donnelly
 • Ann Skelly
 • Olivia Williams
 • Tom Riley
 • Pip Torrens
 • Denis O’Hare
 • Rochelle Neil
 • Amy Manson
 • Zackary Momoh
 • Eleanor Tomlinson
 • Elizabeth Berrington

Ann Skelly

James Norton

Laura Donnelly

Olivia Williams

Tom Riley

Bölümler

BölümBölüm AdıYönetmenSenaryo YazarıYayın TarihiReyting1“Pilot”Joss WhedonJoss Whedon11 Nisan, 20210.5482“Exposure”Joss WhedonJane Espenson18 Nisan, 20210.5613“Ignition”David SemelKevin Lau25 Nisan, 20210.4484“Undertaking”David SemelMadhuri Shekar2 Mayıs 20210.5155“Hanged”Joss WhedonMelissa Iqbal9 Mayıs 20210.5706“True”Zetna FuentesJane Espenson16 Mayıs 20210.552

IMDB Yorumları

Dizinin ilk bölümündeki yırtıcı sahneye bayıldım! Bu diziyi Joss Whedon yönettiği ve yazdığı için mutluyuz. Kendisi bir aksiyon efsanesi ve en iyi korku filmlerinden kabul edilen Cabin in the Woods’un da yönetmeniydi. Bir süredir The Nevers dizisinin fragmanlarını izlemiştim. Bu mevzuda şüpheliydim fakat izledikten sonrasında mükemmel bulunduğunu düşünmeye başladım.

UniqueParticle

Garip ve gizem dolu bir takım. Birinci bölümden beni içine çekmeyi başardı. Başroldeki tüm oyuncuların performansları başarı göstermiş. Dizide keyifli detaylar ve buluşlar var. İzlemeyi sürdüreceğim.

cmstultz

Eğer bu şekilde devam edeceklerse dizinin mevzusu hakikaten sevdim. Bazılarının niçin bundan hoşlanmadığını anlayamıyorum. Oldukça iyi yönetildiğini ve oynandığını düşünüyorum. Bu bir tarih dersi değil, bu yüzden ön yargılı görüşleri dışarıda kapıda bırakmak gerekiyor. Bu bir aksiyon komedisi!

MrCods

Mükemmel bir şov sunduklarını düşünüyorum. HBO’nun bundan sonraki en yüksek reytingli dizisi olma potansiyeline haiz bulunduğunu düşünüyorum. Aksiyon ve oyunculuk mükemmel aşama kaydediyor. Yüksek sesle güldürmemesine karşın kimi zaman esprili bulunduğunu

Eğer sizde The Nevers dizisiyle ilgili görüşlerinizi belirtmek ve sayfamızda yer vermek isterseniz makalemizin altına yorumda bulunabilirsiniz. Yorumunuzu değerlendirip ekleriz!

Nereden izlenir?

The Nevers dizisini seyretmek için Bein Connect abonesi olmanız yada web kullanmayı iyi bilmeniz gerekiyor. Bu dizi bir Netflix yada Amazon Prime Video yapımı değildir.

Dizi ve filmler hakkında daha çok data sahibi olmak için Ansiklopedika Beyazperde sayfasını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir