TikTok, dünya üstünde en fazlaca tercih edilen video paylaşım sitelerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. TikTok üstünden keyifli yada bilgilendirici videolar paylaşabilir ve canlı gösterim açarak seyirciniz ile anlık olarak kontakt kurabilirsiniz. TikTok kullanıcılarının en merak etmiş olduğu mevzu ise yayınladığı videoları. kimlerin izlediği. Bu yazımızda sizlere TikTok videolarınızın kimlerin izlediğini görüp göremeyeceğinizi anlattık.

TikTok’ta videolarımı kimler izledi?

TikTok’ta siz değerli ziyaretçilerimizin videolarını kimlerin izlediğini, TikTok üstünden görebilmek mümkün değil. Bunun üçüncü parti uygulamalar bulunsa bile bu uygulamaları kullanmak o kadar da fazla önerilmemektedir. Zira bu uygulamaları kullanabilmek için TikTok hesaplarınız ile giriş yapmalısınız. Bu durum da TikTok hesaplarınızın çalınabileceği anlamına gelmektedir. Bu tür sorunları yaşamak istemiyorsanız eğer TikTok hesaplarınız ile giriş yapabileceğiniz üçüncü parti uygulamaları kullanmamalısınız. Sadece tüm bunlara karşın, TikTok profillerinizi kimlerin ziyaret ettiğini görebilirsiniz. Bunun için belirli adımları yapmalısınız. Sadece unumadan belirtelim ki, o kişiler de aynı adımları yaparak, sizin söz mevzusu kişilerin profiline bakıp bakmadığınızı izah edebilir. Gelin hep beraber kimlerin profilinize bakıp bakmadığına bakalım.

TikTok profilime kimler baktı?

TikTok

TikTok profilinize kimlerin bakmadığını, TikTok’un sağladığını biliyoruz. Anlatacağımız adımları uygulayarak, tikTok profillerinize kimlerin bakıp bakmadığını kolay bir halde görüntüleyebilmektesiniz.

TikTok’ta profilinize kimlerin baktığını görebiliyorsunuz. Sadece bu verilerin 24 saat evvelinde geldiğini ihmal etmeyin. Kısaca bu adımları uyguladıktan sonrasında, o günden önceki günün verilerini görüntülemektesiniz. Vereceğimiz adımları uygulayarak, TikTok profilinize kimlerin baktığını görebiliyorsunuz. Ek olarak bu adımlar yardımıyla o kişilerin profil fotoğraflarını ve eğer var ise yayınlamış olduğu TikTok videolarını görüntüleyebiliyorsunuz. TikTok’ta profilinize kimlerin baktığını görüntüleyebilmek için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir:

  • TikTok’un aplikasyonunu açın.
  • TikTok kullanıcı adı ve şifreniz ile, TikTok hesabınıza giriş yapın.
  • Uygulamanın ana sayfasının sağ alt tarafında yer edinen, gelen kutusunu açan simgeye tıklayın.
  • Gelen kutusu ekranı vardığında ise, o sayfa içinde “Profilinizi görüntüledi” ibaresini arayın.
  • Bu ibareye tıkladığınızda ise karşınıza bir sayfa gelecek.
  • Bu sayfada sizin TikTok profilinizi görüntüleyen öteki TikTok hesaplarını görebiliyorsunuz.
  • Bu listede sizin TikTok hesaplarını görüntülemiş olan öteki TikTok hesaplarının profil fotoğraflarını da görebiliyorsunuz. Eğer bu hesapların profil fotoğraflarını daha büyük bir halde görmek istiyorsanız, söz mevzusu hesabın ufak bir halde gösterilen profil fotoğrafına tıklamanız kafi olacaktır. Bu sayede sizin TikTok profilinizi görüntülemiş olan öteki TikTok hesaplarının profil fotoğraflarını, büyük bir halde görebileceksiniz.

TikTok profillerini anonim olarak görüntüleyebilir miyim?

TikTok

TikTok profillerini anonim bir halde görüntülemeniz mümkün. Bu işlemi fazlaca kolay bir halde yapabilmektesiniz. TikTok profillerini anonim bir halde görüntülemek istiyorsanız, ilk olarak kullandığınız cihazdaki TikTok oturumunu kapatmalısınız. Hemen sonra ise tarayıcınıza gidip, incelemek istediğiniz TİkTok hesabının kullanıcı adını yazın. Arama sonuçlarındaki en üst sayfada, o profilin bağlantısı bulunacaktır. Bu bağlantıya tıklayın ve incelemek istediğiniz TikTok profilini görüntüleyin. Doğal ki detaylı bir halde inceleyebilmek ve videoların tamamını seyretmek için, mevcut bir oturum ile giriş yaparak bu profillere bakmanız gerekiyor. Sadece söz mevzusu olan TikTok hesabına bir göz atmak ve neler paylaştığına bakabilmek için TikTok’a giriş yapmadan bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir