Trendyol paylaş kazan yardımıyla müşteriler alışverişlerini oldukça ekonomik hale getirebilmektedir. Trendyol birçok kullanıcının gözdesi haline gelmiştir. Son dönemlerin en oldukca kullanılan online alışveriş sitesinden biridir. Dönem dönem çok çok fazla indirim icra eden Trendyol, gerek bünyesinde barındırdığı mağazaları olsun gerek devamlı sistemine eklediği yenilikler olsun birçok alan kişi için olmazsa olmaz bir uygulama haline gelmiştir.

Trendyol’un internet adresinden alışveriş yapılabileceği benzer biçimde iOS ve android destekli cihazlar tarafınca aplikasyonu da indirilebilmektedir. Trendyol üstünden oldukça yüksek ücretler alan birçok insan mevcuttu. Trendyol’un git gide popülerliği artmaktadır ve birçok insanoğlunun aklında bu uygulama üstünden iyi mi para kazanabilecekleri sorusu yatmaktadır.

 • Trendyol Paylaş Kazan Nedir?
 • Trendyol Paylaş Kazan 
 • Trendyol Cüzdandan Para Kazanma
 • Trendyol Cüzdandan Para Kullanma
 • Trendyol Paylaş Kazan Nedir?

  Trendyol paylaş kazan yardımıyla müşteriler para kazanabilmektedir. Bunun için birçok yöntem mevcuttur. Bunlar Trendyol linkinden para kazanma, Trendyol influncer marka ortaklaşa iş, Trendyol paylaş kazan, Trendyol yorum yaparak para kazanma, Trendyol koleksiyondan para kazanma, Trendyol cüzdandan para kazanma benzer biçimde yöntemlerdir. Her biri kullanıcıya oldukça yarar sağlamaktadır. Bu sayede bir miktar para kazanabilen müşteriler ister bu paraları Trendyol alışverişlerinde kullanabilir, isterlerse bu paraları çekebilirler. Her bir yolun değişik getirisi mevcuttur.

  • Butik İsimleri
  • Cafe İsimleri

  Bunlar içinde influencer anlaşmaları haricinde her yolu hepimiz yapabilir. İnfluencer anlaşmaları için kullanıcının 10 binin üstünde takip edeni olması gerekmektedir. İnfluencerların oluşturduğu bağlantılar yardımıyla bu kişiler para kazanmaktadır. Bağlantıya ne kadar oldukca tıklanır ya da bağlantı içinden ne kadar oldukca alışveriş yapılırsa influencer o denli oldukca kazanmaktadır. 

  Trendyol Paylaş Kazan

  Trendyol Paylaş Kazan 

  Trendyol paylaş kazan üstünden müşterilerin kazancı oldukça mümkündür. Trendyol her ay paylaş kazan kampanyası hazırlayarak müşterilerine indirim olanağı sağlar,

  Eğer müşterinin paylaşmış olduğu ürünü bir başkası alır ise %5 olarak müşteriye indirim kuponu gelir. Bu paylaş kazan etkinlikleri koleksiyonlar için de geçerlidir. Artık Trendyol kullanıcıları koleksiyon hazırlayarak içine istedikleri ya da sevdikleri ürünleri koymaktadır. Eğer kullanıcılar bu koleksiyonları paylaşır ve 25 kişiden fazla şahıs bu koleksiyonu kaydederse kategori farkı olmaksızın Trendyol müşteriye 25 TL’lik kupon vermektedir. Kaydeden alan kişi sayısı ne kadar fazla olur ise koleksiyon sahibi o denli kazanmaktadır. 

  Bu Trendyol paylaş kazan etkinliği devamlı olmaktadır. Bu etkinlikleri olabildiğince izlemek gerekmektedir. Koleksiyon oluşturmak trendyolun Resmi internet sayfasında olabileceği benzer biçimde Trendyol aplikasyonlarından da oluşturulmaktadır. Koleksiyon ne kadar fazla ise kullanıcı o denli oldukca kazanabilir. Koleksiyonlar minimum 10 ürün ile oluşturulabilir. Bu koleksiyonlar toplumsal medyadan paylaşılır ve ne kadar kullanıcı favorilerine ekler ise müşteriler o denli oldukca kazanabilir. Kısaca bir müşterinin 5 koleksiyonu var ise 125 TL kazanabilmektedir. Bu 125 TL müşterinin Trendyol cüzdanına aktarılmaktadır. Alan kişi ister bu parayı banka kartına aktarabilir ister ise bu parayı harcayabilmektedir.

  Trendyol Paylaş Kazan

  Trendyol Cüzdandan Para Kazanma

  Trendyol cüzdandan para kazanma oldukça kolay bir işlemdir. Alışveriş yaparken birçok olanak elde eden Trendyol cüzdanım, Trendyol tarafınca geliştirilmiştir. Dönem dönem trendyol bu cüzdan üstünden kullanıcılara armağan paralar göndermektedir. Trendyol cüzdan ile meydana getirilen alışverişlerin %2’si cüzdana geri döner. Böylelikle her alışverişten bir birikim oluşur.

  Kullanıcılar ister bu parayı banka kartına aktarır isterler ise bu paraları başka alışverişlerde kullanabilirler. Trendyol müşterileri bu cüzdanı kullanmaya yönlendirmek için kimi zaman bonus para vermektedir. Bu sayede müşteriler alışverişlerden ve uygulamadan kar sağlamaktadır. Kullanıcılar yaptıkları alışverişi cüzdandan yapabilirler. Bunun için cüzdana belirli bir para koymaları gerekmektedir. Sadece alınacak şey için cüzdandaki para yetmez ise yeniden yükleme yapmaları gerekir.

  Trendyol Paylaş Kazan

  Trendyol Cüzdandan Para Kullanma

  Trendyol cüzdandan para kullanma yöntemi oldukça rahat bir uygulamadır. Bu cüzdanın sloganı olan ‘Harcadıkça kazan’ cüzdan kullandıkça kişiye para kazandırır.

  Bunun için yapılması gerekenler aşağıda sıralanmıştır.

 • Ilk olarak cüzdan hesabı açılmalıdır. İlk açılışa hususi kişiye 10 TL verilir.
 • Hesaba 10 TL üstü para yüklendiği vakit yeniden 10 TL armağan para gelmektedir.
 • Alışveriş yaparken cüzdanımdan kullan kısmına basılarak tutarın %2’si geri alınmaktadır.
 • Cüzdanda bulunan meblağ müşterinin isteğine bağlı olarak bir sonraki alışverişler için biriktirilebildiği benzer biçimde banka kartına geri iade edilebilmektedir. 
 • Bu uygulama mobil üstündeki aplikasyonlarda olabileceği benzer biçimde trendyol Resmi internet sayfasında de olabilmektedir. 

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir