Tubidy yardımıyla akıllı telefonlarınıza YouTube’da yer edinen her türlü videonun MP3 dosyasını indirebilmek mümkün. Bu sayede insanoğlu, parasız bir halde cihazlarına şarkı indirebiliyor ve dinleyebiliyor. Hatta kendi oynatma listelerini hazırlayabiliyorlar. Kolay bir arayüze haiz olan Tubidy, kullanıcılarının beğenisi kazanmış durumda. Bu yazımızda sizlere, Tubidy ile nasıl kolaylıkla müzik indirebileceğinizi anlattık.

Tubidy nedir?

Tubidy, parasız şarkı dinleme ve şarkı indirme platformudur. Tubidy yardımıyla YouTube’da mevcud şarkıları cihazınıza MP3 formatında indirebiliyorsunuz. Bu sayede de parasız bir halde istediğiniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz. Oldukça kolay bir arayüze haiz olan Tubidy, bu özelliği yardımıyla kullananların beğenisi kazanmış durumda. Bununla beraber insanoğlu, Spotify benzer biçimde paralı uygulamalar yerine Tubidy benzer biçimde servisleri tercih etmeye başladı. Birçok şahıs de Tubidy yardımıyla istedikleri şarkıları parasız bir halde dinleme keyfini yaşıyor.

Tubidy nasıl indirilir?

Tubidy uygulamasını indirebilmek için Google Play Store’u tercih edebilirsiniz. Uygulama marketlerinde parasız br çekilde sunulan u uygulamayı indirdikten sonrasında ise kullanıcı hesabı açmanız gerekmektedir. Bu kullanıcı hesabı yardımıyla istediğiniz şarkıyı, Tubidy üzerinen kolaylıkla dinleyebilir ya da akıllı telefonunuza MP3 formatında indirebilirsiniz.

Tubidy nasıl kullanılır?

Tubidy uygulamasını kullanmak oldukça kolay. Hali hazırda oldukça kolay bir arayüzü olduğundan insanoğlu bu parasız müzik uygulamasını oldukça beğenmiş durumda. Tubidy uygulamasını kullanmak için ilk olarak bir kullanıcı hesabı açmanız gerekmektedir. Hemen sonra ise istediğiniz şarkıyı aratabiliyorsunuz. Arattığınız şarkıyı isterseniz yalnız dinleyebilirsiniz. Eğer ki isterseniz şarkıları indirebilir ve kendiniz için istediğiniz şarkılar ile oynatma sıralaması oluşturabilirsiniz.

Tubidy’de her sanatçı var mı?

Tubidy uygulamasında nerede ise her sanatçının şarkıları yer verilmiştir. Ek olarak YouTube’da yer edinen şarkıları da MP3 formatında indirebildiğiniz için “Acaba Bbu şarkı Tubidy’de var mıdır?” benzer biçimde düşünceleri dert etmenize gerek kalmıyor. Bu servis üstünden aratmış olduğunuz her türlü şarkıyı ya da podcast’i kolaylıkla dinleyebiliyorsunuz. Bu sayede de şarkı bulamama benzer biçimde problemler yaşamamış oluyorsunuz.

Tubidy legal bir servis mi?

İnternet üstünde Tubidy’nin legal ya da yasadışı olduğu hakkında birçok münakaşa dönüyor. Sadece birçok şahıs, Tubidy uygulamasının yasadışı bir servis bulunduğunu dile getirmektedir. Tubidy uygulamasının legal ya da yasadışı olduğu hakkında kati bir kanıt yok. Fakat bu uygulama genel olarak YouTube üstündeki videoları MP3 formatına dönüştürdüğü için yasadışı bir uygulama olarak düşünülebilir.

Tubidy içinde neler var?

İnsanları en merak etmiş olduğu konulardan biri de Tubidy uygulaması içinde neler olduğu. Tubidy uygulaması bir bakıma YouTube’u videosu hali de denilebilir. Bu sebeple Tubidy üstünden YouTube videolarını kolaylıkla dinleyebiliyorsunuz. Bu sayede de YouTube’da mevcud her şey, Tubidy’de de var olmuş oluyor. Doğrusu Tubidy ile yalnız müzik değil, hem de YouTube’da yayınlanmakta olan kısa filmleri ve podcast’leri de kolaylıkla dinleyebiliyorsunuz ya da izleyebiliyorsunuz. Bu özelliğinden dolayı da birçok insan artık Tubidy kullanmaya başladı. Bunun en büyük sebebi ise öteki müzik ve podcast platformlarına gore oldukça daha kapsamlı bir içerik sayısına yer vermesi. YouTube benzer biçimde bir mecrada yer edinen her şeyin bir uygulamada olması, insanları bu platforma itemeye yetiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir