Türk Telekom faturalı yada faturasız hat kullanıcıysanız hattınızın arama geçmişine detaylı ulaşmanız mümkün. Hat kullanım bilgilerine ulaşarak aramalarınızı takip edebilirsiniz. Oluda telefonunuzun çalınması şeklinde durumlarda kullanımlarını özetleyerek takip edebilirsiniz. Eskiden Avea olan daha sonradan Türk Telekom adına almıştır. Kendi hattınızın arama geçmişini, mesajlaşma ve web geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Adım adım Türk Telekom arama geçmişi iyi mi görüntülenir anlatacağız;

Türk Telekom Online İşlemlere giriş için buraya tıklayınız.

Online işlemlere girerken telefonunuzun yanınızda olması gerekmektedir.

Telefon numaranızı yazdıktan sonrasında Online İşlemlere giriş için şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Online Şifresini almak için *952# yazıp arama tuşuna basarak ücretsiz bir şekilde anında ekranda belirecektir.

Online İşlemlere girdikten sonrasında Lira İşlemlerinin üstüne geliyoruz orada Harcama Detayı kısmına tıklıyoruz. Hattınızın 3 aylık harcama detayı karşınıza çıkacaktır. Arzu ettiğiniz tarihler içinde harcama detayını incelemeniz mümkün.

Sorgulama yapabileceğiniz harcama bilgileri aşağıdaki şeklinde olmaktadır. İşaretledikten sonrasında tarih aralıklarını seçtikten sonar karşınıza detaylar belirecek.

Yurtiçinde meydana getirilen çağrılar
Yurtdışına meydana getirilen çağrılar
Yurtdışında meydana getirilen çağrılar
Gönderilen SMS’ler
VAS servisleri
Yurtdışında alınan çağrılar
Arama Yönlendirme
Data kullanımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir