Avea kullanıcısıysanız eğer faturalı hatta daha evvel geçiş yapmış olabilirsiniz. Faturalının tarife ve paketlerini beğenmiyorsanız size uygun olanlar faturasız hatlardaysa eğer o vakit geçiş yapabilirsiniz. Geçiş yapmanız yardımıyla faturasız hat tarifelerinden doyasıya faydalanabilirsiniz. Bugünlerde kullandığım Prime Maksi tarifesinden sonrasında uygunluğunu denetim edince alternatif seçenekleri değerlendirdim. Sonuçta kullandığım bölgelere nazaran daha tasarruflusu faturasız olduğu fark ettim.

Avea faturasız hatta geçmek için en önce alan kişi hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Kendilerine faturasız hatta geçmek istediğiniz vakit size hat sahibi olup bulunmadığınız için sorular yönlendirecekler. Babanızın adının ilk iki hanesi, annenizin evlenmeden önceki kızlık soyadı ve doğum tarihinizi doğruladıktan sonrasında yetkiye ulaşmış olacaksınız. İsteğiniz doğrultusunda çeşitli işlemler yapabildiğinizden dolayı artık faturasız hatta tekrardan geçiş yapabilirsiniz.

Faturasız hatta geçiş yaptığınız vakit içinde bulunduğunuz devrin faturasını + 20 TL geçiş tutarı + o senenin sonuna kadar telsiz tutarı alınmaktadır. Geçişten sonrasında 20 TL size bonus olarak gelecektir TL olarak yüklenmeyecek konuşma, mesajlaşma ve internete girebileceksiniz. O yıl süresince telsiz tutarı peşin alındığından dolayı ödemeyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir