Türkiye A Ulusal Futbol Ekibi, Dünya Kupası Elemeleri 9. maçında Cebelitarık’ı konuk edecek. Peki Türkiye – Cebelitarık maçı saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak? Maç nerede, hangi statta oynanacak?

Türkiye A Ulusal Futbol Ekibi, Dünya Kupası Elemeleri 9. maçında Cebelitarık’ı konuk edecek. 13 Kasım 2021 Çarşamba günü Başahşehir Stadı’nda oynanacak olan maç, Türkiye’nin son iki müsabakasından biri olacak. Karşılaşmaların peşinden Türkiye’nin gelecek yıl Katar’da düzenlenmesi planlanan Dünya Kupası’na katılıp katılamayayacağı belli olacak.

Letonya karşısında son saniyede kullanılan penaltı golüyle tekrardan hayata dönen Türkiye A Ulusal Futbol Ekibi, Dünya Kupası’na katılma yolundaki umutlarını sürdürüyor. Evinde Cebelitarık’ı konuk edecek olan Türkiye, mutlak bir yengi hedefliyor.

Grupta 0 puanla son sırada bulunan Cebelitarık şimdiye kadar 3 gol atıp kalesinde 34 gol görmüş oldu. Otoriteler Türkiye’nin hata yapmamasını umuyor.

Türkiye’nin gruptaki en mühim rakibi olan Norveç ise aynı gün grupta hiçbir iddiası bulunmayan Letonya ile karşı karşıya gelecek.

Türkiye – Cebelitarık maçı ne vakit, saat kaçta?

Türkiye ile Cebelitarık arasındaki yarışma 13 Kasım 2021 Çarşamba günü oynanacak. Maç saat 20:00’da başlamış olacak ve TRT 1 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir