Ev eşyası sektöründe önde gelen müessese olan Boydak Grubu’na ilişik olan Anadolu Finans Kurulu ve Yıldız Tüm ortaklık’e ilişik olan Family Finans’ın birleşmesi sonucunda alınan kararla banka unvanına haiz oldu. Ülkemizin önde gelen finans sektörünün birleşmesi sonucunda bankacılık faaliyetleri vermektedir. Hissesinin büyük bir kısmı Suuid Arabistan’ın en büyük bankası olan The National Commercial Bank tarafınca satın alınarak ortaklık yapılmıştır. Türkiye’de sayılı mühim finans bankalarındandır. Güçlerini birleştirerek hizmet mevzusunda gelişim göstermiştir. Hızla büyüyen bakacılık anlayışını en güzel şekilde vermektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati:
09.30 – 12.30

Akşam Kapanış Saati:
13.30 – 16.00

Cumartesi – Pazar

Kapalı

Saatler içinde hizmet vererek kişilerin işlemlerini görmektedir. Büyük bankacılık ve hizmet mevzusunda oldukça gelişmiştir. Yabancı yatırımlar yardımıyla banka yönetimi yüksek mevkilerde yer verilmiştir. Kişilere kusursuz hizmet verdiği benzer biçimde insanları geliştirmiştir.

Bankacılık anlamında yeniliğe açıksanız ve iyi bir alan kişi temsilcisi ile görüşerek en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. Bir fazlaca bankadan fazlaca daha kalitede hizmet verdiğini görmekteyiz. Şubeler ve çalışanlarla bankacılık alanında örnek olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir