Twitter her geçen gün gelişmesi ile gündem değişiklik yapma yaparak o gün nelerin konuşulduğunu görebilirsiniz. Etiketlenen yazıların çoğunluğuna bakılırsa belirlenmektedir. Kendinizin yaratacağı #başlık şeklinde yazıyı göndererek arkadaşlarınızın da aynı şekilde göndermesi top listesine çıkabilir. Twitter kullanıcıları için milyonlarca kişiye ulaşmasının şekillerinden birisi olmuştur. Sizi tüm dünya konuşabilir bir tek dikkat çekici ve etkisi altına alan başlıklar yazmanız kafi bulunduğunu düşünmekteyiz.

Twitter gündem değişiklik yapma video anlatımında 3 değişik yer belirlemesi yaptık bunlar Dünya, Türkiye ve İstanbul olarak buralardaki gündemleri en yakın şekilde takibini yapmanızı istediğimizden dolayı olmuştur. Etkisi altına alan gündem değişiklik yapma şekilleri yardımıyla o gün o ülkede yada bölgede neler konuşulduğunu takip edebileceksiniz.

Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonrasında profilinizin altında gündem değişiklik yapma alanı bulunduğunu görmüş olacaksınız. Oradan detayları değiştirerek işlem yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir