İlk kısmı 22 Şubat 2022 günü Kanal D ekranlarında gösterilen Üç Kız Kardeş dizisinde ‘Mesut’ karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, eğitimi ve nereli olduğu hakkında güncel bilgiler.

Kanal D ekranlarının beğenilen dizisi Üç Kız Kardeş ikinci sezonunda seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Salı günleri saat 20:00’da gösterilen dram ve duygusal türündeki dizinin oyuncu ekibi hakkında araştırmalar yapılıyor.

Yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, senaristliği Betül Yağsağan, Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz tarafınca kaleme alınan dizinin çekimlerine 2021 yılının kış aylarında başlandı. İlk bölüm 22 Şubat 2022 tarihinde Kanal D ekranlarında seyirci ile buluştu. İclal Aydın’ın aynı isminde romanından uyarlanan ve Türkan, Dönüş ve Derya isminde üç kız kardeşin öyküsünü mevzu alan dizide Mesut rolünü hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Kanal D Mesut kimdir?

Üç Kız Kardeş dizisinde destek oyuncu olarak yer edinen Mesut karakterine 2022 itibariyle 23 yaşlarında olan Demircan Kaçel yaşam veriyor.

Demircan Kaçel 13 Eylül 1999 tarihinde Türkiye’nin İstanbul şehrinde dünyaya geldi. Folkart Academy mezunudur.

  • Oyuncunun İnstagram hesabını ziyaret etmek için buraya tıklayın.
  • Dizinin tüm oyuncu ekibini buraya tıklayarak keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir