Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Ücretsiz İnternet Kampanyaları yardımıyla ihtiyacınız olan GB ve MB paketlerini kullanarak işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Değişik kampanyalar şeklinde devamlı olarak ortaya çıkmakta olan web paketleri, günlük haftalık ve ayık benzer biçimde değişik dönemlerde kullanım ayrıcalığından oluşmaktadır.

Piyasa şartlarında yer edinen değişik operatörler tarafınca devamlı güncellenmekte olan kampanyalar var olmaktadır. Amaç yeni kullanıcıları bu hususi promosyonlar ile kendi tarafına çekebilmektir. Gene mevcud kullanıcı kitlesini aynı çatı altında tutabilmek için birbirinden değişik emekler yürütülmektedir.

Milyonlarca değişik kullanıcıyı kendi bünyesinde barındırmakta olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, Mobil sınırsız web çalışmalarının yanı sıra kısa süreli kampanyaları ile de gündemde yer almıştır. Sizlerde kullanmakta olduğunuz operatöre ilişkin parasız web ayrıcalıklarından yararlanmak ya da değişik operatörlerin ayrıcalıklarına göz atmak için yazımıza göz atabilirsiniz.

Turkcell parasız web kampanyaları

Turkcell parasız web kampanyaları, abonelerce oldukça ilgi gören bir mevzudur. Turkcell Parasız İnternet 2022 içinde de tüm abonelerin memnuniyetini kazanacak ayrıcalıktan oluşuyor. Oldukca cazip bu web ayrıcalıklarından yararlanmak için Turkcell Cepten İnternet Kampanyaları takip edilmeli.

Turkcell parasız web paketleri kendi içinde değişirken 5GB olacak şekilde yer ediniyor.

Turkcell Parasız İnternet Kazanma 2022 senesi için parasız web kazanmak isteyenler için Turkcell parasız web Bip kampanyalarını listeledik.

parasız web kampanyaları

Turkcell Tam Destek Paketi

Turkcell Tam Destek Paketi, corona virüs sebebiyle iş yeri çalışamaz hale gelenler için geliştirilmiş parasız bir kampanyadır. Bu paket yardımıyla; 6 ay süresince 9TL ödeyerek 1 ay geçerli 7 GB web bunun yanı sıra; her yöne 1000 dak. Ek olarak 250 SMS bulunan paket sunmaktadır.

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Turkcell hat satışını arttırmak adına yeni gelenlere hususi 5GB armağan parasız web kampanyası sunuyor.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Parasız İnternet Kampanyası

İsminden de kolayca anlaşılacağı benzer biçimde Turkcell şansa reklam tıkla kampanyası ile karşınıza çıkacak olan Turkcell şansa reklamlarını tıklamak koşuluyla Turkcell parasız 1 GB ve 2 GB internetsizin olabilir.

Turkcell Biz Ekip Kur Parasız İnternet Kazan

Kendi aranızda kuracağınız minimum 2 ve 5 arası ekip ile Turkcell parasız web kazanarak parasız konuşma şansına haiz olabilirsiniz. Bu kişiler kendi arasına parasız konuşurken her ay da 1 GB parasız web kazanabiliyor.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Parasız İnternet

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası kolay web kazandıran bir projedir. Faturasızlara hususi bu kampanya ile hat üstüne yüklenen kadar TL kazanma fırsatı sunuyor.

Turkcell Dijital 2 GB Parasız İnternet Kampanyası

Turkcell dijital 2 GB parasız kampanyası faturasız hat sahipleri için hususi bir seçenek. Turkcell dijital operatör kısmına giriş yapılarak bu hesaptan bir paket satın alımı yapıldığında hattınıza hususi 2 GB parasız web kazandırmaktadır. 1 ay süresince geçerli parasız internetinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Bizce Parasız İnternet Kampanyası

Turkcell bizce parasız web kampanyası, hanım aboneler için geliştirilmiştir. Telefona indirilen uygulama üstünden bizce kuponlar kazanılarak parasız internete dönüştürülmektedir.

Bip Yıldızları Bip Kullan Kazan Parasız İnternet

Bip kullan kazan kampanyası üstünden BİP yıldızı olunarak kolayca parasız 1GB ve 2 GB web kazanmak mümkün. Bu uygulama ile haftalık en oldukca bildiri atan şahıs olmak şartı gerekmektedir.

Turkcell 30 GB Parasız İnternet Kampanyası

Ücretsiz İnternet Kampanyaları içinde bulunan öteki seçenek ise Turkcell parasız web 2022 senesindeki ilk ay için verdiği 30 GB parasız internettir. Faturalı olanlara hususi bir kampanyadır

Turkcell Armağan Havuzu Parasız 1 GB ve 5 GB İnternet

Turkcell armağan havuzu yardımıyla tüm kişilere 1 GB web dağıtıyor. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak hattınıza tanımlanan bu parasız kampanyadan faydalanabilirsiniz.

 Turkcell Süper 2 GB Parasız İnternet Kampanyası

Turkcell abonesi ister faturalı ister faturasız abonesi olun tüm kişilere 12 ay kalma şartıyla aylık 2 GB parasız web sunuyor.

Turkcell Web 1 GB Aylık Parasız İnternet Kampanyası

Bireysel faturasız hat sahiplerine sunulan bu avantaj ile 1 ay kullanılabilen 1GB parasız web fırsatı sunuluyor.

Turkcell Rahat Haydi Gel 1 GB Parasız İnternet

İlk kere TURKCELL’e gelen abonelere hususi bir fırsat. Son 3 ayda Turkcell Rahat Tarife’sine gelenlere her ay 1 GB parasız web armağan.

Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası

Turkcell faturasız yada faturalı hatlı Bip kullanıcıları, KİM 1GB İster Yarışması’na katılarak armağan web kazanabilir.

Turkcell Parasız İnternet Paycell Kart 50 TL Yükle Haftalık 1GB, Toplamda 3GB Kazan Kampanyası:

Paycell kart kullananların faydalanabileceği ve Paycell karta 50 TL yükleme ile kazanılabilecek bir kampanyadır.

Paycell Kart ile Her 100 TL Harcamana 500 MB Parasız İnternet

İsminden de kolayca anlaşılan bu kampanya, her 100 TL’lik harcamaya rağmen Turkcell hattınıza 500 MB parasız web sunuyor.

Turkcell Her Gole 100 MB Parasız İnternet Kampanyası

Turkcell her gole 100 MB ile her hafta istediğiniz takımın maçlarında atılan gollere rağmen 1oo MB web kazanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte 500 MB Parasız İnternet

Taraftarı olduğun takıma hususi goller cepte yandaş uygulamayı cebinize indirerek 500 MB parasız armağan web kazanablirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı Parasız 5GB İnternet

Bireysel hatlılar otomatik ödeme talimatı vererek ödeme sonrasında 5 GB parasız armağan web sahibi olabiliyor.

GNÇ Çatlat Parasız İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ ile yalnız gençlere özle bir kampanya. Bu fırsattan yararlanmak için telefona GNÇ uygulaması yüklenmelidir. Uygulamadan ÇATLAT’a tıklayarak 2 tane yumurta çatlatarak kırmalısınız.

Dergilik 1 GB Parasız İnternet Paketi

Yıl içinde asla Dergilik Uygulamasına girmeyen ya da ilk kere kullanacaklara hususi 1 hafta geçerli 1 GB parasız web kampanyasıdır.

parasız web kampanyaları

Vodafone parasız web kampanyaları

Vodafone parasız web 2022 paketleri, Ücretsiz İnternet Kampanyaları içinde en başta yer ediniyor. Vodafone parasız web yapımı ile ilgili ortaya çıkan ilgi fazlasıyla büyük.

Vodafone parasız web kampanyaları, kendi içinde oldukca hususi kampanyalar şeklinde sıralanıp gidiyor.

Vodafone Parasız web 2022 Kampanyaları aylık 10 GB kazandırabilecek bir potansiyele haiz. Bunun için kampanya şartlarını yerine getiriyor olmak kafi.

Vodafone Parasız web 2022 Paketleri Iyi mi Yapılır bilmek isteyenler için özetlemek gerekirse açıklayalım; başka operatörden Vodafone geçiş yaparak en hususi kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Hattınızı taşımanız yeterlidir. Bunun yanı sıra kendi kullanıcılarına hususi GB kampanyaları da aşağıdaki benzer biçimde sunmaktadır.

Vodafone Bana Ne Var 5 GB Parasız web

Vodafone bana ne var ile haftalık 5 GB parasız web fırsatı sunuluyor.

Vodafone Satmaca 1 GB Parasız web

Vodafone kullanıcısı olarak faturalı hattınıza 15 günlük kullanılabilen 1 GB parasız web fırsatından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Parasız web 2022 Hususi Kampanyalar

Vodafone paketler ve hediyelerini özle günlerde de fazlasıyla ortaya çıkartmakta aşağıdaki benzer biçimde Vodafone parasız web seçenekleri sıralanıyor.

 • Vodafone 1 Ocak Parasız web (Yılbaşı)
 • Vodafone 14 Şubat Parasız web (Sevgililer Günü)
 • Vodafone 1 Nisan Parasız web (Latife Günü)
 • Vodafone 23 Nisan Parasız web (Çocuk Bayramı)
 • Vodafone 1 Mayıs Parasız web (İşçi Bayramı)
 • Vodafone Ramazan Bayramı Parasız web
 • Vodafone Kurban Bayramı Parasız web
 • Vodafone 29 Ekim Parasız web (Cumhuriyet Bayramı)
 • Vodafone 10 Kasım Parasız web (Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü)
 • Vodafone Yıl Dönümü Parasız web

Vodafone Paketler: Altın Kulüp 4 GB Parasız web

Bu pakete dahil olanlar, katılım sonrası hattına 4 GB parasız web kazanabiliyor.

 Vodafone TL Yükle 1 GB Parasız web Kazan

Vodafone 20 TL yükleme ile parasız web hattınıza anında tanımlanmaktadır.

Vodafone Freezone Parasız İnternet 2022 Paketleri

Vodafone genç kullanıcılara hususi Vodafone Freezone parasız web kampanyası sunuyor.

Vodafone 4.5G 1 GB Parasız İnternet

Bu kampanya ile Vodafone hattını 4.5G’a geçirerek anında parasız 1 GB web kazanmak mümkün oluyor.

Vodafone 1 TL 4 GB İnternet

Vodafone abonelerine giden mesajlar ile 4 aylık geçerli her ay 1 GB web fırsatı 1tl karşılığında dağıtılıyor.

Vodafone İnternet Avcıları Parasız İnternet

Vodafone web avcıları adlı oyun ile parasız web sahibi olmak mümkün. Uygulamayı cebinize indirip oyunu oynayarak karşınıza çıkan   bitleri toplayıp kolayca Vodafone parasız web kazanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Parasız İnternet 2022 Paketi

Vodafone Ramazan parasız web kampanyası yalnız bu ayda geçerli olan bir hizmettir. Ay süresince 2gb ila 6 GB içinde web kazanmak mümkün. Kampanyaya katılmak yeterlidir.

Yorum Yap Parasız İnternet Paketi Kazan

Vodafone parasız web paketi içinde bulunan yorum yap ile parasız web kazanmak mümkün.

parasız web kampanyaları

Türk Telekom parasız web kampanyaları

Türk Telekom Parasız İnternet (Güncel Kampanyalar) sizler için aşağıda tek tek sıralanıyor.

Türk Telekom parasız web kampanyalarından yararlanmak için lüzumlu şartları yerine getirmek yeterlidir.

Türk Telekom parasız web 2022 yılı içinde birbirinden değişik şekilde bulunuyor. Türk Telekom Parasız İnternet Kazanma 2022 için iyi mi yapılır sizler için sıraladık.

Türk Telekom Sil Süpür Parasız İnternet

Türk Telekom’un Ücretsiz İnternet Kampanyaları içinde en popüler olanı. Sil süpür uygulaması ile haftalık parasız web kazanmak oldukca kolay.

Türk Telekom 30 GB Parasız İnternet

Türk Telekom 30 GB parasız web için 1 ay geçerliliği bulunan bu parasız web kazanımı için bildiri olarak 30GB yazıp 5555’e göndermek gerekiyor. Faturasız hatlılar bu fırsattan yararlanabilir.

Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB Parasız İnternet

Türk Telekom Faturasız yada faturalı fark etmeksizin arayanı Bil’e abone olarak anlık 1 GB sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom E-Satmaca Parasız 1 GB İnternet

Bu kampanya ise faturalı abonelere hususi. E-fatura armağan web kampanyası üstünden 1 GB parasız web kazanmak mümkün.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Parasız İnternet

Türk Telekom 4.5G geçişi yaparak anında 30GB kazanabilirsiniz.

Armağan Toplumsal Medya Parasız İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya katılan Türk Telekom hanım aboneler, bir kereye mahsus 25 TL yükleyerek 1 ay geçerli olan WhatsApp 1 GB, Feysbuk, Twitter 1 GB parasız web kazanabiliyor.

Türk Telekom Mor Armağan Parasız İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız aboneleri için Ücretsiz İnternet Kampanyaları içinde bulunuyor. 1 GB parasız web sunan kampanya, 25 tl üstü yükleme sonrası 1 GB web tanımlıyor.

Türk Telekom Faturalı Parasız İnternet

Türk Telekom gel dene kampanyası üstünden faturalı hatta geçenlere 10 GB parasız web fırsatı sunuluyor. Cayma bedeli de istenmiyor.

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Yapma 2022

Türk Telekom selfy uygulaması ile her meydana getirilen yüklemeye rağmen 1 GB armağan web fırsatı bulunuyor.

Türk Telekom Parasız İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom parasız web 2022 kampanyalarından önde gelen bu fırsat şehre hususi olarak ilk ay 10GB kazanma fırsatını bununla beraber getiriyor.

Türk Telekom Parasız İnternet Hilesi

“Türk Telekom web gönder 1 GB parasız web kazan kampanyası” yardımıyla başkalarına gönderdiğiniz web ile 1 GB parasız web kazanabilirsiniz.

Ücretsiz İnternet Kampanyaları bu şekilde değişik operatörlerin çatısı altında sunulmaktadır. Sizlerde hattınıza hususi olarak kolayca yararlanabilirsiniz.

Başlıklar

 • 1 Ücretsiz İnternet Kampanyaları
 • 2 Turkcell parasız web kampanyaları
  • 2.1 Turkcell Tam Destek Paketi
  • 2.2 Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi
  • 2.3 Turkcell Şansa Reklam Tıkla Parasız İnternet Kampanyası
  • 2.4 Turkcell Biz Ekip Kur Parasız İnternet Kazan
  • 2.5 Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Parasız İnternet
  • 2.6 Turkcell Dijital 2 GB Parasız İnternet Kampanyası
  • 2.7 Turkcell Bizce Parasız İnternet Kampanyası
  • 2.8 Bip Yıldızları Bip Kullan Kazan Parasız İnternet
  • 2.9 Turkcell 30 GB Parasız İnternet Kampanyası
  • 2.10 Turkcell Armağan Havuzu Parasız 1 GB ve 5 GB İnternet
  • 2.11  Turkcell Süper 2 GB Parasız İnternet Kampanyası
  • 2.12 Turkcell Web 1 GB Aylık Parasız İnternet Kampanyası
  • 2.13 Turkcell Rahat Haydi Gel 1 GB Parasız İnternet
  • 2.14 Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası
  • 2.15 Paycell Kart ile Her 100 TL Harcamana 500 MB Parasız İnternet
  • 2.16 Turkcell Her Gole 100 MB Parasız İnternet Kampanyası
  • 2.17 Turkcell Goller Cepte 500 MB Parasız İnternet
  • 2.18 Otomatik Ödeme Talimatı Parasız 5GB İnternet
  • 2.19 GNÇ Çatlat Parasız İnternet Kampanyası
  • 2.20 Dergilik 1 GB Parasız İnternet Paketi
 • 3 Vodafone parasız web kampanyaları
  • 3.1 Vodafone Bana Ne Var 5 GB Parasız web
  • 3.2 Vodafone Satmaca 1 GB Parasız web
  • 3.3 Vodafone Parasız web 2022 Hususi Kampanyalar
  • 3.4 Vodafone Paketler: Altın Kulüp 4 GB Parasız web
  • 3.5  Vodafone TL Yükle 1 GB Parasız web Kazan
  • 3.6 Vodafone Freezone Parasız İnternet 2022 Paketleri
  • 3.7 Vodafone 4.5G 1 GB Parasız İnternet
  • 3.8 Vodafone 1 TL 4 GB İnternet
  • 3.9 Vodafone İnternet Avcıları Parasız İnternet
  • 3.10 Vodafone Ramazan Parasız İnternet 2022 Paketi
  • 3.11 Yorum Yap Parasız İnternet Paketi Kazan
 • 4 Türk Telekom parasız web kampanyaları
  • 4.1 Türk Telekom Sil Süpür Parasız İnternet
  • 4.2 Türk Telekom 30 GB Parasız İnternet
  • 4.3 Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB Parasız İnternet
  • 4.4 Türk Telekom E-Satmaca Parasız 1 GB İnternet
  • 4.5 Türk Telekom 4.5G 30 GB Parasız İnternet
  • 4.6 Armağan Toplumsal Medya Parasız İnternet Kampanyası
  • 4.7 Türk Telekom Mor Armağan Parasız İnternet Kampanyası
  • 4.8 Türk Telekom Faturalı Parasız İnternet
  • 4.9 Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Yapma 2022
  • 4.10 Türk Telekom Parasız İnternet Kampanyası 2022
  • 4.11 Türk Telekom Parasız İnternet Hilesi
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir