İnternet üstünde ya da herhangi bir toplumsal medya sitesinde görmüş olduğunuz videoları indirmek isteyebilirsiniz. Bu hizmeti elde eden birçok değişik web sitesi bulunmaktadır. Bu web siteleri aracılığı ile istediğiniz videoyu kolaylıkla indirebiliyorsunuz. bilhassa YouTube videolarını bu şekilde parasız bir halde indirebilmeniz mümkün. Bazı video indirme sitelerin bununla beraber programları da bulunmaktadır. Bu sayede bilgisayarınıza ya da akıllı telefonuza indirdirmiş olduğunuz programlar aracılığı ile istediğiniz videoyu kolaylıkla cihazınıza indirebilirsiniz. Bu yazımızda en iyi parasız video indirme programlarından bahsedeceğiz.

En iyi video indirme programları

Video indirme programları yardımıyla YouTube, Feysbuk ve Instagram benzer biçimde platformlarda yer edinen videoları cihazınıza kolaylıkla indirebiliyorsunuz. Bu programların parasız bir halde çalışabilmesi ise insanların en sevilmiş olduğu yönü olarak karşımıza çıkıyor. Hazırlamış olduğumuz listede yer edinen video indirme programları yardımıyla ergonomik bir halde istediğiniz videoyu bilgisayarınıza ya da akıllı telefonunuza indirebilmektesiniz. En iyi parasız video indirme programları şu şekildedir:

 • Any Video Converter
 • Free YouTube Download
 • aTube Catcher
 • Video Downloader
 • WinX Youtube Downloader
 • ClipGrap
 • ISky Soft Video Downloader
 • Fastest Tube
 • Freemake Video Downloader
 • All Video Downloader
 • EaseUS Video Downloader
 • 4K Video Downloader
 • ByClick Downloader

Any Video Converter

Any Video Converter uygulamasının kolay kullanılabilen arayüzü yardımıyla istediğiniz videoyu oldukca k0olay bir halde cihazınıza kaydedebilirsiniz. Bilgisayarlar için kullanıma sunulan bu program hem MacOS hem de Windows işletim sistemine haiz olan bilgisayarlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Any Video Converter programını bilgisayarınıza oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz. Any Video Converter programı AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP , DVD, WebM, MP3 benzer biçimde birçok değişik dosya formatını desteklemektedir. Bu sayede istediğiniz videoyu bununla beraber bir tek ses dosyasına çevirerek şarkı da indirebilmektesiniz. Aynı şekilde video kırpma çözünürlük ayarı da yapabiliyorsunuz.

Free YouTube Download

Free YouTube Download, uygulaması yardımıyla hem MacOS işletim sistemine haiz bilgisayarlara hem de Windows işletim sistemine haiz olan bilgisayarlara istediğiniz YouTube videosunu indirebilmeniz mümkün. Oldukça kolay bi arayüze haiz olan Free YouTube Download uygulaması, bununla beraber YouTube’da yer edinen oynatma listelerinde oldukca kolay bir halde tek seferde indirebiliyor. Bunun yanında ise indirme tamamlandığında bilgisayarı kapatmaya yarayan bir eklentisi yardımıyla indirme tamamlandığı an bilgisayar otomatik bir halde kapanacaktır. Free YouTube Download programını indirebilmek için buraya tıklamanız gerekmektedir. Birçok değişik video formatını destekleyen bu uygulama ile bununla beraber bir tek ses dosyası da indirebilirsiniz.

aTube Catcher

aTube Catcher uygulaması yardımıyla YouTube ve YouTube dışındaki pek oldukca değişik platformadan istediğiniz videoları indirebilmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gerekenler ise oldukça kolay. Ilk olarak buraya tıklamalı ve programı bilgisayarınıza kurmalısınız. Ondan sonra istediğiniz videonun bağlantısını alın ve uygulamadaki belirli alana yapıştırın. Dosya formatı ve çözünürlüğü belirledikten sorna sie videoyu cihazınızda indirin. Bu şekilde nerede ise en oldukca kullanılmakta olan birçok değişik platformadan video indirebilmeniz mümkün olacaktır. Ek olarak istediğiniz kadar videoyu aynı anda indirebilmenize olanak tanıyan bu uygulamada web bant genişliğini en üst seviyeye alabiliyorsunuz. Bu özellik, aTube Catcher haricinde hiçbir video indirme programında bulunmuyor.

Video Downloader

Birçok web sitesinde izlediğiniz videoları istediğiniz benzer biçimde cihazınıza indirebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir eklenti olan bu program yardımıyla oldukca kolay bir halde video indirebilmeniz mümkün. Oldukça işlevsel olan bu program yardımıyla tarayıcınızda izlemiş olan bir videoyu, tek tuş ile istediğiniz benzer biçimde indirebiliyorsunuz. Bu programı indirebilmek için buraya tıklamanız kafi olacaktır. Eklenti kurulduktan sonrasında ise izlediğiniz videoyu indirebilmek için karşınıza buton çıkacaktır. Bu butona tıkladıktan sorna format ve çözünürlüğü seçin ve peşinden da indir butonuna tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir