Dünyanın en köklü kargo ve taşımacılık şirketi olan UPS vatanımızda de hizmet vermektedir. Sabah açılışı 09.00, akşam kapanış saati 18.00 saatleri içinde olmaktadır. Kargo teslimatları mesai saatleri içinde yapılmaktadır. Kargonuz var ise gün içinde teslimatı yapılır, olmadığı takdirde bir sonraki iş gününe kalmaktadır. Kırsal alanlara kargo teslimatı belirli günlerde yapılmaktadır. Bölgenizde size en yakın kargo şubesini arayarak kargonuzun hangi günler teslimatı yapıldığını öğrenebilirsiniz. UPS kargo ülkemizin dört bir yanında hizmet vermektedir.

Ups Kargo Açılış Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati:

09:00

Akşam Kapanış Saati:

18:00

Cumartesi Çalışma Saatleri

09:00 – 15:00

Pazar Günü

Kapalı

Mühim kargo şirketlerinden birisi olan UPS Kargo, 1907 senesinde kuruldu yurtiçi ve yurtdışına kargo teslimatı yapmaktadır. Küresel olarak taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Teknolojisi ile beraber değişen teknolojinin gelişimi sağlanmıştır. Müşterilerine devamlı destek olup destek çıkmak için ergonomik çözümler üreten firmalardan. Halka açılması ile beraber vasıta ve hava taşımacılığında mühim noktalara gelmiştir. Internasyonal olarak insanlara yardım sağlamaktadır. Süratli büyüyen şirketlerden olup mühim gelişmeler sağlamış oldu. Dünya genelinde çalışmalarına devam etmiştir günlük milyonlarca paket ve zarf iade etmektedir. Filoları ile beraber tüm dünyanın dört bir yanına ulaşıyor.

UPS Kargo Hangi Günler Dinlence

UPS kargo senenin belirli günlerinde hizmet vermemektedir. Resmi dinlence ve dini bayramlar bu günlere dahildir. Kargo gönderimleriniz var ise dinlence günlerine denk gelmeden gönderim işlemlerinizi yapmalısınız.

Yılbaşı
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Emek ve Dayanışma Günü
Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
Ramazan Bayramı Arefesi (yarım gün)
Ramazan Bayramı 3 gün dinlence
15 Temmuz Demokrasi ve Direnme Hakkı Günü – 15 Temmuz
Kurban Bayramı Arefesi (yarım gün)
Kurban Bayramı 4 gün dinlence
Zafer Bayramı
Cumhuriyet Bayramı – 28 Ekim (yarım gün)
Cumhuriyet Bayramı – 29 Ekim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir