Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olarak gösterilen Vakıfbank devamlı en iyi hizmeti sunmaktadır. Türkiye Bankalar birliğinde yer edinen 2012 yılının raporunda aktiflik bakımından en büyük 6. bankası yayınlandı. Adnan Menderes’in talimatı ile beraber 50 milyon TL ana para ile anonim ortaklık düzeyinde kurularak hizmete başladı. 13 Nisan 1954 senesinde hizmete geçerek kısa zamanda büyük oranda gelişme sağlamış oldu. Çarpıcı sözleri “burası sizin yeriniz işimiz halden idrak etmek” oldu. 2012 yılının bilgilerine bakılırsa 12.225 personel ile hizmete devam ediyor. Yurtdışında şubeleri dahi bulunarak para gönderimi alımı yapabilirsiniz. Vakıfbank hizmet bakımından tercih edeceğiniz bankalardan birisidir.

Vakıfbank Açılış Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati:
09.30 – 12.30

Akşam Kapanış Saati:
13.30 – 17.00

Cumartesi – Pazar

Kapalı

Şubede Hangi İşlemler Yapılır

Vakıfbank şubesi sabah 09:00’da kapılarını açıyor. Şubelerden yapacağınız sayısız işlem vardır. Müşterilere kolaylık sağlayacak tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şubelerde ihtimaller içinde yoğunluktan dolayı fazla sıra beklemek istemiyorsanız, sıra numarası alırken TC numarasını girerek önden sıra alabilirsiniz. Banka hizmetine senelerdir devam ediyor, önde gelen ve köklü bankalardan olması size en iyi fırsatları sunmaktadır. Banka şubesinden kredi başvurusu, para gönderme ve alma, EFT talimatı verme, döviz bozdurma ve alma, satmaca ödeme benzer biçimde işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Niçin Vakıfbank Tercih Etmeliyim

Vakıfbank her yıl hızla büyüyen bankadır. Türkiye Bankalar Birliği’nin 2014 raporuna bakılırsa Türkiye’nin en büyük 7. Bankasıdır. Bankacılık sektöründe mühim adımlara imza atmıştır. Sizde güvenle bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Evde para ve altın tutmak istemiyorsanız bunu bankaya yatırarak her ay gelirinden para alabilirsiniz.

Vakıfbank İletişim

Vakıfbank hesap sahipleri yada hesap alacak olan kişiler banka ile iletişime geçerek aklında olan soruların cevaplarını bulabilirler. Şubeden yaptığınız birçok işlemi telefon bankacılığı ile yapabilirsiniz. Banka sektöründe size her alanda destek olacak deneyimli personeller vazife yapmaktadır. İşlemlerinizde yaşadığınız sorunların çözümü için davet merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Numarası
0850 222 0724

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir