Veeam software nedir ve şirket hakkında tüm bilgileri sizler için araştırdık. Veeam agent her sektörde mühim olan verilerin korunması ve yitik yaşanmaması için lüzumlu olan hizmettir. Eğer firmaya ilişkin veriler kaybolursa işler kesintiye uğrayabilir ve negatif sonuçlar ortaya çıkabilir.  Bilgisayarda yer edinen şirket detayları ve verileri tertipli olarak takip edilmeli ve doğru sistemlere haiz olunması gerekmektedir. Lüzumlu olan kurulumlar olmadığında veriler kaybolabilir. Verilerin devamlı güvende olması için yedekleme tertipli olarak yapılmalıdır. Veeam.com hakkında öteki detaylar şu şekildedir..

 • Veeam.com Nasıldır?
 • Veeam Agent
 • Veeam Nedir?
 • Veam Backup
 • Veeam Partner Portal
 • Veeam Backup Kullanımı
 • Veeam Backup Nedir?
 • Veeam Backup Free
 • Veeam.com Nasıldır?

  Firmalar verileri yedeklediğinde depolama alanında saklarlar. Fakat yedeklenmesi ihtiyaç duyulan veriler fazlaca fazla arttığında ve karmaşıklaştığında hususi olarak yazılıma gereksinim duyarlar. Veeam verilerinizin güvenle yedeklenmesi için en uygun yazılımları üretir. Bu alanda önder rolündedir ve tüm dünyada kullanıcılara haizdir. 

  Veeam Agent

  Veeam lisans alarak siz de verilerinizi güvende tutabilirsiniz. Yazılım yardımıyla veriler hem güvenli bir halde yedekleniyor hem de kaybedilen veriler kurtarılabiliyor. Yazılımda birçok bulut yedekleme hizmeti vardır. Fizyolojik sunucular ile birçok kişinin kullandığı hipervizörle uyumludur. Her işlem tek bir yazılım üstünden gerçekleştiği için kullanımı da kolaydır.

  Benzer içerikler:

  • Veeam Backup Replication Nedir?
  • Bluehost Nedir?

  Veeam agent nedir mevzusu kişisel verilerinizi güvenle depolamanızı sağlar. Yazılımı kişisel bilgisayarınız için ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretli sürümü aldığınızda birçok avantajlı özelliği de kullanmaya başlayabilirsiniz. Verileri kurtarma için bilgisayarınızı geri yükleme yapmak zorunda kalmazsınız. Veriler en fazla 15 dakika içinde kurtarılmış olurlar. Sanallaştırma altyapıları için hususi olarak üretilen yazılımdır.

  Veeam Nedir?

  Firmalar sanallaştırılmış bir altyapıya haiz olduklarında verilerin işlenmesi, korunması ve yedeklenmesi oldukça önemlidir. Veeam agent Windows için isterseniz parasız sürümünün isterseniz ücretli sürümünü kullanabilirsiniz. Sanal alanı etkin olarak kullanan firmalar daha yüksek verimli olurlar. Veeam bu verimi en yüksek dereceye getirmeyi amaçlar. Verilerin kaybolma riskini minimum indirger.

  Veeam kullandığınızda alacağınız hizmetler şu şekildedir:

  • Yedekleme
  • Replikasyon
  • İzleme
  • Raporlama
  • Tümleşik yönetim araçları

  Firmalar ve şahıslar için avantajlı olan yazılımlar ücretsiz bir şekilde sunulur. Yedekleme işlemleri için dünyada en fazlaca kullanılan yazılımlardan biridir. Tek bir yazılım üstünden tüm bilgisayarlardaki verileri yedekleyebilir ve takip edebilirsiniz. Veeam backup eğitimi verilerini sanal alanda saklayan firmalar için oldukça önemlidir. 

  Veeam Software Nedir

  Veam Backup

  Yazılımı kullanmaya başladığınızda tek paket kullanarak hem yedekleme hem de replikasyon işlemlerini yapabilirsiniz. Bilhassa son yıllarda her sektörden firmalar işlerini en fazlaca online olarak halletmeye başladıkları için en mühim yazılımlardan biridir. İşlenen veri ne kadar büyükse verilerin yedeklenmesi de o denli büyük ehemmiyet taşır.

  Dünyada en iyi yedekleme ve kurtarma uygulamalarından biridir. Veeam free license için bazı özelliklerini ücretsiz bir şekilde da kullanmanıza izin verir.  Ücretli sürüme geçtiğinizde birçok değişik avantajdan yararlanabilirsiniz. Bulut yedeklemelerin fazlaca fazla olması yazılımın en fazlaca tercih edilmesinin sebeplerinden biridir. Yazılımın kullanımı her türlü bulut alt yapısında kolayca kullanılır.

  Veeam Partner Portal

  Veaam yazılımı kullandığınızda verilerinizi tekrardan bulmak istiyorsanız bilgisayara geri yükleme yapmanıza gerek olmaz. Veeam bulut yedekleme işlemleri oldukça süratli gerçekleşir.  Veaam bulut verilerinin yönetimini sağlar. Verilerinizin korunmasını ve kolay yönetilmesine olanak tanır. Verileriniz devamlı güvende olduğundan onları daha kuvvetli bir halde kullanabilirsiniz.

  Office 365 verileri başta olmak suretiyle Microsoft Teams, SharePoint Online, OneDrive ve pek fazlaca alanda yedekleme kurtarmayı destekleyen bir yazılımdır. Şirketlerin veri korunması ve yedeklenmesinde en güvendikleri yazılım olma yolunda dünya genelinde ilerlemiştir. Her yıl yeni gelişmeler ve özellikler bünyesine katan şirket şirketlerin en güvenilmiş olduğu yazılım şirketi olmaya devam edeceğini garantilemiş durumdadır.

  Veeam Backup Kullanımı

  Veeam yazılımı kullandığınızda hibrit bulut hızlandırma, verileri güvence altına alma şeklinde işlemleri tek bir paket üstünden yaparsınız. Veeam backup job oluşturma işlemlerini açık oturum üstünden kolay bir halde gerçekleştirebilirsiniz. Veeam kullanmanın en büyük artılarından biri de bant genişliği, yazılım lisansı, bileşen edinimi şeklinde mevzularda daha azca veri istediğinden maliyetleri oldukça düşüktür.

  Tek bir merkezden tüm verileri denetim edebildiğiniz için kullanımı da kolaydır. Yazılımda kullanılan bileşenler için ayrı ayrı lisans almanıza gerek olmadığından kullanımı sizin için daha avantajlı olur. Kaç tane bilgisayar var ise hepsi tek bir merkezden yönetilip denetim edilebilir. Bu şekilde verileri düzenlemek, korumak ve yedeklemek fazlaca daha kolay olur. 

  Veeam Backup Nedir?

  Sanal alandaki verilerinizi korumaya, saklamaya ve yedeklemeye yarayan yazılım programı Veeam vm backup oldukça kolay kullanıma haiz bir programdır. Birçok pozitif yanları yardımıyla devletimizde de firmaların en fazlaca kullandığı yazılımlardan biridir. Bir veriyi bilgisayarda kopyalayarak hemen sonra yeniden kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımın verileri kurtarma süresi 15 dakika olduğundan en süratli çalışan programlardan biridir.

  Bilgisayara geri yükleme yapmadan verilerinizi kısa sürede kurtarabilirsiniz. Veaam vs veritas geliştirdiği birçok özellik ile tüm verileriniz üstünde denetim oluşturmanızı sağlar.  Veeam yazılımını isterseniz ortak olarak da kullanabilirsiniz. Müşterinin ortamına aktarım sağlayarak geniş bir kullanım alanı sunar. Yedeklenen verileri görmek için makineyi yedekleme işleminin yapıldığı alandan başlatmanız kafi olur.

  Veeam Backup Free

  Veeam pek fazlaca yazılımı kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunan bir firmadır. Windows agent veeams yükleyerek kullanmaya başlayabilir ve isterseniz ücretli pakete geçerek avantajlı özelliklerden de yararlanabilirsiniz. Sanal yedekleme meydana getirilen bilgisayar çökerse direkt olarak ana bilgisayarı kullanarak işlemleri tekrardan başlatabilirsiniz.

  Veri kurtarma işlemi gerçekleşirken bilgisayar etkilenmez ve çalışmanıza aksamadan devam edebilirsiniz. Veri kurtarma işlemleri arka planda gerçekleşir. Veeam yazılımı eposta kurtarma hizmeti de sunar. Her işlem süratli gerçekleştiği ve bilgisayarları etkilemediği için işletmeler zamandan tutum sağlamak için Veeam kullanmayı tercih ederler. Verilerin kaybolması bir işletme için yıkım olabilir ve Veeam yardımıyla felaketten kısa sürede kurtulmuş olmuş olursunuz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir