Whatsapp, Tango şeklinde uygulamalara benzer yapıya haizdir. Akıllı telefonlar için geliştirilmiştir. Oldukça kullanışlı olduğu şeklinde pratiktir. Her insanın parasız konuşmasını elde eden uygulama. Tek ihtiyacınız olan akıllı bir telefon ve web paketi olacaktır. Telefonlarınıza Play Store’den indirebileceğiniz uygulama sonrasında kayıt işlemlerini yapmanız gerekecektir. Size gelecek olan 4 haneli kodu girdiğiniz vakit onaylanmış olacaktır. Telefonunuzdan kullanmak istediğinizi belirtirsiniz ve kaydolursunuz. Kullanmak için fazladan bir şey yapmanıza gerek yok rehberinize erişerek eğer kullanan var ise onları gösterecektir.

Listenizde olan kişiler ile viber üstünden fotoğraf, video, dosya, ses, mesajlaşma ve konuşma yapmak tamamen parasızdır. Sizden istenilen yalnız web paketiniz olsun erişim sağlamanızdır. Bugün 500 milyondan fazla indirilen viber çağının en gelişmiş parasız uygulaması olduğu söylenebilir. Yurtdışında tanıdıklarınız mı var o vakit tek yapmanız ihtiyaç duyulan karşılıklı viber yüklemenizdir.

Kullanımı ve görünümü oldukça sadedir. Rahat bir halde kullanabilirsiniz. Menü görünümü oldukça rahat olduğundan dolayı herhangi bir sorun çekmezsiniz. Kullanıcının rahatlığı düşünmüş web ağına haiz uygulamadır. Operatörlere para ödemek istemiyorsanız o vakit parasız görüşmenin keyfini çıkartın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir