Vodafone kullanıcılarının son zamanlarda sms paketleri değişerek fazlaca avantajlı paketler hizmetlerine sunulmuştur. Vodafone sms paketlerinden faydalanarak fazlaca cuzi bir rakama aylık 10 000 + 2 000 her yöne sms imkanı sizlere sunuyor. Yapacağınız fazlaca rahat olup hattınızda 11 TL olması kafi şeklinde gözüküyor.

Her Yöne Mini+ SMS Paketini satın almak için MINIP yazarak, iptal etmek için IPTAL MINIP yazarak ve kalan bakiyenizi öğrenmek için BAKIYE MINIP yazarak 7999’a gönderebilirsiniz

Her Yöne Maksi paketini almak için HYMAKSI yazarak 7999’a göndermeleri halinde 10 000 + 2 000 her yöne sms paketini alabilirsiniz.

Vodafone’lularla Maksi ve Her Yöne Maksi bildiri paketlerini iptal etmek için abone “IPTAL PAKET ISMI yada MIKTARI” yazıp 7999’a SMS atabilir.

Not: Haiz olduğunuz sms paketini iptal etmediğiniz sürece her ay yenilecektir. Süresi bittiği vakit TL yüklediğinize paket yenileme yapılacak kullanmak istemiyorsanız iptal edip kalan sms paketini kalan süreniz süresince kullanabilirsiniz.

vodafone sms paketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir