Vodafone faturalı tarifeler ile kullanıcılarına en uygun ve avantajlı paketler sunmaya devam ediyor. 2005 senesinde Telsim adı altında Türkiyede hizmet veren şirket, dünyanın en başarıya ulaşmış GSM operatörleri içinde yer alır. Mobil cihazlar, SMS paketleri, web kampanyaları ve pek oldukça çeşitli kamu, kurum, kuruluşlara hususi olarak kampanyalar düzenleyen şirket, talebe olan abonelerine indirimli bir halde kampanyalar sunar. Vodafone 20 milyon kullanıcısına faturalı ve faturasız tarifeleriyle hizmet sunmaya devam ediyor. 

 • Vodafone Faturalı Hat Tarifeleri
 • Vodafone Faturalı Tarifeler 2022
 • Vodafone Faturalı Geçiş Tarifeleri
 • Vodafone RED Tarifeleri Nedir?
 • Vodafone Faturalı Hat Tarifeleri

  Vodafone müşterilerine sunmuş olduğu faturalı hat tarifeleri oldukça beğenilirken, her geçen gün kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Mobil üstünden meydana getirilen işlemlerin yarıda kalmaması, kişilerin mağdur edilmemesi adına Vodafone tarifeler faturalı olarak hizmetlerine devam ediyor. Kullanıcılar telefon faturalarında beklenmedik bir gelişmeyle karşılaşmamak için çoğu zaman kendi bütçelerine en uygun olan faturalı tarifeleri tercih ederek tutum yaparlar. 

  Vodafone faturalı hat tarifeleri ile kullanıcılara; SMS, web ve konuşma paketlerini aynı anda sunabiliyor. Öteki taraftan öğrencilere, kamu, kurum ve kuruluşlarda vazife alan kişilere, esnafa, Vodafone ile antak kalma elde eden belirli firmalara yönelik olarak hususi tarifeler de hayata geçirilebiliyor. Kullananların, operatörün sunmuş olduğu tarifeleri seçerken telefon kullanma alışkanlıklarını göz önüne alarak seçim yapmalarında yarar vardır. Öteki bir ifade ile, internette sörf yapmayı seven birisiyseniz GB’ları fazla olan bir tarifeyi tercih edebilecekken konuşmayı seven bir yapınız var ise dakikası bolca olan faturalı tarifleri tercih etmeniz siz değerli ziyaretçilerimizin yararına olacaktır. 

  Vodafone Faturalı Tarifeler Nedir

  Vodafone Faturalı Tarifeler 2022

  Vodafone GSM şirketiyle çalışıyorsanız sizler için en uygun tarifeler faturalı tarifelerdir. Vodafone’un geliştirip tasarladığı Vodafone Genç faturalı ve RED tarifeleri benzer biçimde ürünler yardımıyla sınırsız internete erişim sağlayabilir, gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Bazı Vodafone faturalı tarifeleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Uyumlu 1 Hususi – 1 GB + 750 Dakika + 250 SMS 
  • Devreden Uyumlu Bolca Dakika – 1 GB + 1500 Dakika + 250 SMS
  • Uyumlu 8 Fırsat – 8 GB + 750 Dakika + 250 SMS 
  • RED 20 Paketi – 20 GB + 1000 Dakika + 250 SMS 
  • RED 25 GB Paketi – 25 GB + 1500 Dakika + 250 SMS 

  Vodafone Arama Geçmişi Iyi mi Bulunur?

  Vodafone Faturalı Geçiş Tarifeleri

  Vodafone tarafınca sunulan faturalı tarifeler abonelerine, uygun fiyatlı bir halde sunuluyor. Başka bir GSM operatöründe bulunan kişilerin Vodafone hizmetlerinden yararlanabilmeleri için söz mevzusu operatöre geçiş yapması gerekir. Vodafone faturalı tarife avantajlarını göz ardı etmeyen ve geçiş yapmak isteyen kullanıcılara hususi pek oldukça indirimli paketler bulunur. Vodafone’un geçiş tarifelerinden bazıları şunlardır:

  • Online Hususi Uyumlu Genç 7 Tarifesi: Bu tarifeye yalnızca 26 yaşından küçüklerin başvurabilmesinin yanı sıra ilk 3 ayda 25 TL, daha sonraki dönemlerde ise aylık 29 TL ödemeyi taahhüt eder. Tarifenin muhteviyatında; 250 SMS, 750 dakika, 7 GB düzgüsel + 2 GB Feysbuk, Instagram, Twitter, Spotify olmak suretiyle toplamda 9 GB internetle beraber sınırsız WhatsApp hizmeti vardır. Ek olarak ilk ay 10 GB Vodafone tarafınca kullanıcılara armağan edilmiştir. 
  • Online Hususi Uyumlu 7 Tarifesi: İlk 3 ay 25 TL, daha sonraki aylarda 29 TL’yi ödemeyi taahhüt altına alan bu pakette 750 dakika, 7 GB web, 250 SMS bulunmasının yanı sıra tarifede arta kalan kullanımlar öteki aya devredebiliyor. Vodafone güvencesiyle ilk ay 10 GB’da armağan.
  • Online Hususi Süper Uyumlu Tarifesi: 10 GB, 10 SMS, 750 dakika içeriklerine ilk 3 ay  29 TL’ye daha sonraki 12 ay ise 33 TL’ye haiz olabilirsiniz. Ek olarak alan kişi memnuniyetini tüm değerlerinin önünde tutan şirket, bu Vodafone tarife faturalı paketinin içeriğini değiştirebilmeyi mümkün kılmıştır. İlk ay armağan 10 GB web de cabası!
  • Online Hususi Uyumlu 11 Tarifesi: 750 dakika, 11 GB web, 250 SMS içinde ne olduğu ile ilk 3 ay 35 TL, daha sonraki aylarda ise 39 TL olan tarifede, kalan kullanımlar bir sonraki aya devretmesinin yanı sıra ilk ay 10 GB web Vodafone tarafınca abonelerine sunuluyor. 

  Vodafone Güncel Tarifeler için Tıklayın

  Vodafone RED Tarifeleri Nedir?

  Vodafone, RED projesi ile pek oldukça faturalı tarifeyi kullanıcılarıyla buluşturma fırsatı bulmuştur. Vodafone faturalı tarifler 2022 için sunulan bazı RED kampanyaları şu şekildedir:

  • Vodafone RED 20 Tarifesi: Vodafone’lular ve durağan(durgun) hatlarla sınırsız konuşma imkanı elde eden bu tarifede 20 GB her yöne netin yanı sıra, sınırsız WhatsApp, 250 SMS ve her yöne 1000 dakika hakları sunuluyor. 
  • Vodafone RED 25 Tarifesi: Sınırsız toplumsal medya ( Feysbuk, Instagram, WhatsApp, Twitter) hizmetinin yanı sıra, 1500 dakika, 250 SMS ve 25 GB web hizmeti bulunur.
  • Vodafone RED 30 Tarifesi: Her yöne 30 GB web, sınırsız toplumsal medyada  (WhatsApp, Instagram, Twitter, Feysbuk, Spotify) dolaşma hakkı verilen Vodafone tarife faturalı paketinde her yöne 2000 dakika ve 250 SMS bulunuyor. 

  Vodafone tarafınca geliştirilip piyasaya sürülen Vodafone faturalı tarifeler, kullananların memnuniyetlerine gore şekillenir. Bazı paketlerin içinde ne olduğu müşterilerin taleplerine gore şekillenmesinin yanı sıra, interneti daha çok kullananlar için bolca GB’lı tarifeler, konuşmayı sevenler içinse dakikası daha çok olan faturalı tarifeler bulunur.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir