WhatsApp son güncellemesini yaparak arama hususi durumunu etken etti fakat kullanıcılar buna haiz olması için bazı şartlar gerekmektedir. Herkeste özellik etken edilmediğini bildirmek isterim. Bunun için daha evvelde arama davetiyesi alan şahıs tarafınca yapılması gerekmektedir. Davetiye yardımıyla kullananların ekranında değişim olmaktadır. Artık WhatsApp kullanıcıları kendi aralarında parasız bir halde görüşebilecekler. İnternet gereksinimleri haricinde herhangi operatör parası ödemeden komünikasyon imkanları sunulacak.

Viber, Tango şeklinde uygulamalarda daha ilkin bulunan özellik bu hafta itibari ile WhatsApp kullanıcılarına sunulmuş bulunmaktadır. Davetiye olarak bir arkadaşınızın daha ilkin bu özelliğe haiz olması gerekmektedir. İkinizde son versiyon WhatsApp güncellemesini yaptıktan sonrasında 5 saniyelik bir arama sonucunda davetiye ye ulaşabilirsiniz.

Bugün bir dost aracılığı ile davetiye elime ulaştı. İmkanım oldukça her insana dağıtmak isterim bunun için yorumlara whatsapp bilgilerinizi bırakırsanız 5 saniyelik kısa arama yardımıyla davetiyeniz elinize ulaşacaktır. Yaygınlaşması için elinizden geldiğince arkadaşlarınıza bu dağıtımları yapmanız mümkün olmaktadır. Hemen hemen vatanımızda arama özelliği daha yeni yeni yaygınlaşmaya başladığını asla unutmamanız gerekiyor. Bilgiler doğrultusunda destek olacağız. Yorumlara bilgilerinizi bırakmayı unutmayınız.

Not: Her insana davetiye göndermeye çalışıyorsunuz. Yorumunuzu yazdıktan sonrasında altına numaranızı yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir