Whatsapp her geçen gün geliştirilmeye devam ediliyor. Milyonlarca kullanıcısı olan uygulama geçtiğimiz aylarda mavi tık ile gündeme gelmişti. Yeni gelen özelliği yeşil tık oldu. Tam olarak ne olduğu mevzusunda bir fazlaca sual işareti oluşurken detaylarını size bildireceğiz.

Whatsapp kullananların onaylı hesapları yeşil tık ile gösterilecek. Daha ilkin Twitter ve Feysbuk hesaplarında onaylı hesaplar tık işareti alırken Whatsapp içinde aynı durum geçerli oldu. Whatsapp işletmelerin resmiyet kazanması için hizmete geçiş yapmış oldu. Reklam mevzusunda işletmelere hususi olarak hizmet sunmayı da planlamaktadır. İşletmeler için dolandırıcılık ve negatif durumların önüne geçilmesi için hesaplar onaylanacak. Minik ve büyük işletmeler için hizmete başlamış olacak. Android, ios ve Windows modellerinde kullanılabilecek.

Whatsapp üstünden yazışma elde eden kurumsal firmalar için daha güvenilir olması planlanıyor. İlerleyen günlerde kullanıcılara reklam mesajları gönderilmesi içinde hazırlıklar yapılmaktadır. Yeni sürümde iyi mi değişimler planlanıyor hep beraber göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir