İngiliz gençlik draması Winx Efsanesi: Kader (Fate: The Winx Saga) dizisinin ikinci sezonu 16 Eylül 2022’de Netflix’te yayınlanırken dizi severler İtalyan yapımcı Iginio Straffi tarafınca oluşturulan ve geniş kitleler tarafınca beğeniyle izlenen dizide Sebastian Valtor karakterini hangi oyuncunun canlandırdığını araştırıyor. Peki Winx Efsanesi: Kader Sebastian Valtor kimdir, 2022 yılı itibariyle kaç yaşlarında? Nerede dünyaya geldi?

Kötü karakterlerle savaşmak için perilere dönüşen Alfea Periler Koleji öğrencilerinden bir grup kızın maceralarını özetleyen Winx Efsanesi: Kader tüm dünyada olduğu benzer biçimde Türkiye’de de geniş bir kitle tarafınca takip ediliyor. Netflix Türkiye’de en oldukça izlenenler arasına giren dizinin tüm oyuncuları hakkında araştırmalar yapılıyor.

Nickelodeon animasyon dizisi Winx Club’dan uyarlanan Kader: Winx Efsanesi dizisi İrlanda’nın çeşitli bölgelerinde çekildi. İlk sezonu 22 Ocak 2021 tarihinde, ikinci sezonu ise 16 Eylül 2022’de gösterildi. Yayınlandığı ilk 28 gün içinde dizinin 57 milyon Netflix abonesi tarafınca izlendiği açıklandı.

Öncül tanıtım yazısı: “Ateş güçleri olan bir peri olan Bloom, Diğeri Dünya’da Alfea adlı esrarengiz bir yatılı okula kaydolur. Işık perisi Stella ile aynı süiti paylaşıyor; Aisha, bir su perisi; Terra, bir dünya perisi; ve Musa, bir akıl perisi. Arkadaşlarının yardımıyla Bloom, geçmişi hakkında daha çok şey öğrenmeye adım atar. Ayrıca, Burned Ones adlı antik yaratıklar Diğeri Dünya’ya döner ve Alfea’daki herkesi tehdit eder.”

Winx Efsanesi: Kader ‘Sebastian Valtor’ kimdir?

Winx Efsanesi: Kader dizisinde Sebastian Valtor karakterini 2022 yılı itibariyle 26 yaşlarında olan Éanna Hardwicke canlandırıyor. Éanna Hardwicke 1 Ocak 1996 tarihinde Birleşik Krallık’ın Londra eyaletinde dünyaya geldi.

Sebastian Valtor, Alfea mezunu eski bir uzman ve Saul’un arkadaşı, bununla beraber cadılarla da bağlantı kuruyor.

  • Winx Efsanesi: Kader dizisinin tüm oyuncularını keşfedin
  • Éanna Hardwicke İnstagram hesabını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir