Sinegraf tarafınca hazırlanan Yalnız Kurt dizisinin Kasım 2021’den bu yana çeşitli tanıtımları yapılıyor. Dizi için kurulan Youtube kanalı şimdiden 20 bin aboneye yaklaştı.

Meşhur yapımcı ve yönetmen Osman Imtihan’ın oğlu Yusuf Ömer Imtihan Yalnız Kurt dizisinin süpervizörlüğünü yapıyor. Yönetmenlik koltuğunda ise Çağatay Tosun oturuyor. Senaryolar Murat Koca ve Ali Alper Erze tarafınca kaleme alınıyor. Dizinin başrol oyuncusu ise Cihan Ünal. Ünal’ın dizide canlandıracağı karakter Davut Bahadır olarak biliniyor.

Yalnız Kurt snapshot

Yalnız Kurt 1. bölüm ne süre?

Temmuz 2021’de çıkan haberlerde Yalnız Kurt dizisinin Eylül ayında ATV ekranlarında olacağı ifade ediliyordu. Sadece yapım aşamasında çeşitli sorunlarla karşılaşılmış olsa gerek, 2022 yılına girdiğimiz halde hemen hemen 1. bölümün yayınlanmadığına tanıklık ediyoruz. Kasım 2021’de dizinin çekimlerine başlandığı açıklanmıştı. Tahminlerimiz dizinin Ocak ayı sonunda yada Şubat ayı içinde seyirci ile buluşacağı yönünde.

Yalnız Kurt dizisi hangi gün yayınlanacak?

Yalnız Kurt dizisinin hafta içi yayınlanması şimdilik pek ihtimaller içinde görünmüyor. Şu sebeple gösterim akışında pazartesi gününden cuma gününe kadar tüm akşamlar dolu. Hafta içi ATV ekranlarında Kalp Yarası, Destan, Müessese Osman, Bir Zamanlar Çukurova ve Kim Milyoner Olmak İster dizi ve programları yer ediniyor. Tahminlerimize bakılırsa Yalnız Kurt dizisinin cumartesi yada pazar gününe yerleştirilmesi mümkün.

Kanallar hafta sonu futbol maçları ve eğlence faaliyetleri sebebiyle cumartesi ve pazar günlerine dizi konulmasını riskli buluyor. Sadece Teşkilat, haftalardır Pazar günlerine damgasını vuran bir performans sergilemişti. Bundan dolayı ATV, Yalnız Kurt dizisi için de hafta sonunu düşünebilir. Yada hafta içi gösterilen bir programı yada diziyi başka bir güne kaydırarak Yalnız Kurt’a hafta içi yer açabilir.

  • Dizilerden haberdar olmak için dizi kategorimizi ziyaret edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir