Yalnız Kurt dizisi ilk bölümüyle 28 Ocak 2022 tarihinde ATV ekranlarında gösterildi. Dizi genel olarak seyirciden pozitif yönde eleştiri aldı. İlk bölümün peşinden Yalnız Kurt dizisinin yeni kısmı olan 2. bölümün ne süre yayınlanacağı araştırılıyor.

Yalnız Kurt başrollerinde Hasan Denizyaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay’ın yer almış olduğu Türk yapımı aksiyon ve dram türündeki tv dizisidir. Dizinin bölümleri Sinegraf tarafınca üretilir ve ATV tarafınca yayınlanır.

Altay, yaşamını “Kurdoğlu” namıyla, kafes dövüşleri yaparak kazanmaktadır. Esra, mekanda silahların patladığı bir gece, kaçıp minik kızına kavuşmak için Altay’dan yardım ister! Çocuğun yaşamının tehlikede bulunduğunu duyan Altay, tereddütsüz kabul eder. Yasadışı dövüş kulübünün sahibi, Esra’nın da sevgilisi olan Doğan peşlerine düşer. Altay, Esra’ya yardım için adım attığı anda, kendi geçmişine de uzanan yeni yolculuğa çıkmış olur. Efsanelerden 1950’lerin Türkiye’sine ve sonrasında da günümüze ulaşan bu yolculuğunda Altay’a, ormanda bir kulübede tek başına yaşayan “yaşlanmış”, Davut Bahadır yol gösterecektir.

İlk bölümde neler oldu?

İlk bölümde Yalnız Kurt dizisinin karakterlerini tanımaya çalıştık. Altay Kurdoğlu ve Esra Türkmen dizinin iki mühim ana oyuncularından biri olacak benzer biçimde görünüyor. Dizi, Türkiye’nin yakın evveliyatına ışık tutmayı hedefliyor.

Altay Kurtoğlu (Hasan Denizyatan) ve Esra Türkmen (Damla Colbay)

Yalnız Kurt 2. bölüm ne süre yayınlanacak?

Yalnız Kurt ilk kısmı 28 Ocak 2022 Cuma günü ATV ekranlarında gösterildi. Dizinin çekimlerine 2021 senesinde başlanmıştı. İlk bölümün yayın tarihinden anlaşılacağı suretiyle dizinin yeni bölümleri Cuma günleri yayınlanacak. Buna nazaran Yalnız Kurt 2. kısmı 4 Şubat 2022 Cuma günü yayınlanacak.

Yalnız Kurt 2. bölüm fragmanı gösterildi mı?

Evet, Yalnız Kurt 2. bölüm fragmanı dizinin Youtube kanalında gösterildi.

Yalnız Kurt dizisi oyuncuları

RolOyuncuAltay KurtoğluHasan DenizyatanDavut BahadırCihan ÜnalEsra TürkmenDamla ColbayDoğan SakınmazMurat HanTekin GiritliKürşat AlnıaçıkNizamettin KözPolat BilginAhmetHilmi ÖzçelikAkifGökhan Oktay GöztepeSeferDeniz Evin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir