Kış ayları olduğu vakit biz bayanlar olarak boş zamanlarımızı değerlendirmek için elimize alırız el işini başlarız değişik örgüler hayata geçirmeye. Eğer bebeğimiz var ise kendimize örgü yapmaktan ilkin ilk olarak bebeğimize güzel bir örgü örmek isteriz. Kışın ise bebekler için yapılacak örgüler başlangıcında atkı bereler , kazaklar , patikler ve hırka benzer biçimde modeller gelmektedir. Bizde bugün bebekler için meydana getirilen mükemmel hırka modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Hamarat hanımlarımız ise bebekler için her geçen gün süper ötesi hırkalar tasarlıyorlar ki seçim yapmada bir fazlaca zorlanacağız benzer biçimde. Evinizde artta kalan ipleriniz var ise ve bu tarz şeyleri örgüde kullanmak istiyorsanız bence bebeğinize burada bulunan hırkalardan birini örmeye başlayabilirsiniz. Yetişkinler için meydana getirilen hırkalar bildiğiniz gibi bir fazlaca zor ve vakit harcanıyor. Fakat bebekler için meydana getirilen hırkaların çapı minik olduğundan yapımı daha rahat oluyor.

Kız bebekleri için ise el örgüsünden mükemmel renklerde hırkalar yapılmış. Sizin de kız yavrunuz var ise bence en güzel hırkayı seçerek derhal örmeye başlayın. Kız bebekleri için renk olarak ; pembe , turuncu , mor , beyaz ve yeşil benzer biçimde renkleri seçebilirsiniz. Örgü olarak ise usta değilseniz en rahat olan modellerden başlamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer örgüde başarılıysanız o vakit da en ağır örgüleri yaparak bebeğinizi daha şık yapın. Ev için yapacaksanız da kapüşonsuz hırkaları tercih edebilirsiniz.

Adam bebekleri için yapılacak modeller için de mükemmel örnekler sayfamızda içeriyor. Renk olarak en oldukça tercih edeceğiniz mavi olabilir. Zira adam bebekler mavi rengi daha oldukça sevmektedir. Hem kız hem de adam bebekleri için örülen bu hırkalar ile sizleri baş başa bırakıyorum. Aralarından en güzel modeli seçerek bebeğinize örmeye başlayın. Hepinize kolay gelsin diyorum….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir