Kişinin karakterinin oluşumunda bir fazlaca etkili olan burçlar aile hayatından toplumsal hayata, iş yaşantısında kendi iç yaşamına kadar pek alanlarda etkilerini göstermektedir. Bu durum itibarıyla burçların biz üstündeki tesirleri bu denli yüksekken, gökyüzünde meydana gelen vakalar sonucunda yaşanılan tüm durumlardan yakınen haberdar olmak önemlidir. Gökyüzünde meydana gelen olayların tamamı kişinin fikir yapısından, gösterdiği davranışlara kadar etkilediğini düşündüğümüzde gerçekleşen dolunay bazı  burçları oldukça daha çok yakından ilgilendiriyor. Dolunay etkileriyle beraber bu burçlar paraya para demeyecek ve kazançlarını bir fazlaca arttıracak. İşte 2022 yılının son günlerinde en oldukça kazanan o burçları…

Dolunayın etkisiyle bu burçlar büyük kazanacak!

Gökyüzünde gerçekleşen dolunay tutulması bazı burçları bayağı fazla yakından ilgilendiriyor. Gökyüzünde meydana gelen bu tutulmanın bazı burçlar üstünde tesirleri tamamıyla maddi açıdan geliyor. Ekonomik değerlerinin oldukça daha yüksek olacağı bu burçlar yaşantılarının en büyük kazançlarını ve en ferah dönemlerini yaşayacak. İçerisinde bulundukları durumu iyi değerlendirirseler uzun vadeli bir bolluğun olacağını söylemekte yarar var. İşte dolunayın yakından etkilenen o burçlar…

İkizler burcu

İkizler burcu

21 Mayıs ile 21 Haziran tarihleri içinde doğan kişiler ikizler burcu olmaktadır. İkizler burcu genel özellikleri itibarıyla nerede ise her mevzuda kendine kıymet veren ve en oldukça kendini seven kişilerdir. Bugün ikizler burcunu mutlu eden bir olayın yarın onları mutlu etmeye devam edeceğinin herhangi bir kanıtı bulunmamaktadır. Bu durum itibarıyla da toplumsal yaşantısında gelgitli şeklinde söylentilere maruz kalmaktadır. Toplumsal ilişkileri ve iletişimleri yüksek olan ikizler burcunun, dolunayın etkisiyle beraber hali hazırda bekleyen projesinden büyük seviyede faydalanacağını söylemek doğru olacaktır. Uzun süreden beri bekledikleri o haber gelecek ve projeleri yardımıyla paraya para demeyecekler. Bu aşamada rakiplerinizin de oldukça kuvvetli olduklarını hatırlatmakta yarar var. Sadece gerçek manada ister ve bu doğrultuda ilerleseniz işin sonu epey aydınlık.

İkizler burcu, 22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri içinde doğan kişilere ilişik bir burçtur. İkizler burcu, hava elementine ilişik bir burç olup, bu burçta doğan kişilerin bazı özellikleri şunlar olabilir:

 1. Özgür ruhlu: İkizler burcu, yeniliklere açık ve özgür ruhlu bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, değişimleri sevmekte ve yeniliklere açık olmaktadırlar.(*3*)
 2. Öğrenmeyi seven: İkizler burcu, öğrenmeyi seven ve meraklı bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, yeni bilgilere ve bilgiye aç bir yapıya haizdir.(*3*)
 3. Zekice: İkizler burcu, zekice ve aklı başlangıcında bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, çözüm odaklı ve esnek düşünen bireylerdir.(*3*)
 4. İletişim kabiliyetleri yüksek: İkizler burcu, kontakt kabiliyetleri yüksek bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, diyalog oluşturmayı ve insanlarla etkileşim oluşturmayı sevmektedirler.(*3*)
 5. Hareketli: İkizler burcu, hareketli ve enerjik bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, birçok şeye ilgi duymakta ve değişik aktivitelerde bulunmaktadırlar.(*3*)

Bu özellikler, İkizler burcu olarak tanımlanan bireylerin genel özellikleri olarak düşünülebilir. Sadece, her ferdin kendi hususi özellikleri olabilir ve bu özellikler, burçlarından oldukça daha çok etkilenir.

Aslan burcu

Aslan burcu

22 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri içinde doğan ve ateş grubuna mensup olan kişiler aslan burcudur. Aslan burçları genel özellikleri itibarıyla kendinden güvenilir tavırlar sergileyen ve nerede ne hitabı gerektiklerini bilen kişilerdir. Aslan burçlarının bu özellikleri onları büyük seviyede çekici kılar. .kendilerine özgü korumacı tavırları aslan burçlarının varoluşundan gelen bir özellik olurken kalabalıkların içinde daima konuşulmasına niçin olur. Sevilmiş olduğu ve istediği şeyi daima meydana getiren aslan burçları bir çok mevzuda tuttuğunu koparan durumlar sergiler. Dolunay tutulmasının sonrasında aslan burçlarının eskiye dönük ilişkileriyle ilgili bir ekip haberlerin geleceği konuşuluyor. Bu süreçte şuanki hayatınızdaki biriyle ve geçmişteki kişinin arasına kalıyor olabilirsiniz. Bu süre zarfında yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yalnızlığını ve bunalım döneminizde işi boşlamamayı dikkatsizlik etmeyin.

Aslan burcu, 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri içinde doğan kişilere ilişik bir burçtur. Aslan burcu, ateş elementine ilişik bir burç olup, bu burçta doğan kişilerin para ile ilişkileri hakkında bazı genellemeler yapılabilir:

 1. Parayı sever: Aslan burcu, para mevzusunda tutkulu ve tutkulu bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, para mevzusunda hedefleri olan ve para kazanmayı seven bireylerdir.(*3*)
 2. İhtişamlı: Aslan burcu, ihtişamlı ve heybetli bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, para mevzusunda lüksü seven ve ihtişamlı şeyleri yeğleyen bireyler olabilir.(*3*)
 3. Karizmatik: Aslan burcu, karizmatik bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, para mevzusunda başarıya ulaşmış olabilirler ve karizmaları yardımıyla para kazanmayı başarabilirler.(*3*)
 4. Hususi: Aslan burcu, hususi bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, para mevzusunda kendine özgü bir yapıya haiz olabilirler ve para ile ilişkilerinde bu özelliklerini gösterebilirler.(*3*)

Bu özellikler, Aslan burcu olarak tanımlanan bireylerin para ile ilişkileri hakkında genel bir düşünce verir. Sadece, her ferdin para ile ilişkisi kendi hususi özelliklerine nazaran değişebilir ve bu özellikler, burçlarından oldukça daha çok etkilenir.

Yengeç burcu

Yengeç burcu

22 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri içinde doğan kişiler su grubuna mensup olan yengeç burcudur. Yengeç burçları genel özellikleri itibarıyla duygusal görünen ve her insana karşı büyük bir sevgi göstergesi içinde olan kişilerdir. Toplumsal olmayı daima kontakt içinde olmayı bir fazlaca seven yengeç burçlarının başarıya ulaşmış olmak benzer biçimde de büyük seviyede gayretleri bulunur. Başarıya ulaşmış olabilmek ve adının konuşulmasını sağlayabilmek için her mevzuda adımlar atmaya bayılır yengeç burçları. Dolunayın tesirinin artmasıyla beraber parasal yatırımlarınızın önün açık bulunduğunu dile getirmemiz doğru olacakken bu süreç çalıştığınız kurumla da yakından ilgili olabilir. İş yerinizde bir kişinin ayrılması sizin o kişinin pozisyonuna terfi almanız niçin olabilir. Miras konularınızın gündemde olduğu ya da gündeme geleceğinin de haberini vermek doğru olacaktır. Bu süreci iyi kullanmanız oldukça hayrınıza olacak.

Yengeç burcu, 22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri içinde doğan kişilere ilişik bir burçtur. Yengeç burcu, su elementine ilişik bir burç olup, bu burçta doğan kişilerin para ile ilişkileri hakkında bazı genellemeler yapılabilir:

 1. Düşüncesiz harcamalardan kaçınır: Yengeç burcu, para mevzusunda düşüncesiz harcamalardan kaçınan bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, para mevzusunda dikkatli ve planlı olmayı tercih ederler.(*3*)
 2. Özenli: Yengeç burcu, özenli ve planlı bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, para mevzusunda tertipli bir yapıya haizdir ve para mevzusunda planlar yapmayı severler.(*3*)
 3. Takdir edilmeyi sever: Yengeç burcu, takdir edilmeyi seven bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, para mevzusunda başarıya ulaşmış olmak için oldukça çalışırlar ve para kazanmanın takdir edilmeyi getireceğini düşünürler.(*3*)
 4. Özenli: Yengeç burcu, özenli ve tertipli bir burçtur. Bu burçta doğan kişiler, para mevzusunda tertipli olmayı tercih ederler ve harcamalarını tertipli bir halde yapmayı severler.(*3*)

Bu özellikler, Yengeç burcu olarak tanımlanan bireylerin para ile ilişkileri hakkında genel bir düşünce verir. Sadece, her ferdin para ile ilişkisi kendi hususi özelliklerine nazaran değişebilir ve bu özellikler, burçlarından oldukça daha çok etkilenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir