İnternet kullanıcıları bilgisayarlarını açmış olduğu andan itibaren ilk olarak girmiş oldukları yer Youtube olduğu meydana getirilen araştırmalar da çıkmıştır. Peki bilgisayarınızı açtınız ve Youtube açılmadı o süre ne yapacağız. Birçok şahıs bazı nedenlerden dolayı Youtube giriş yapamıyor ve bizde bu yazımızda Youtube açılmıyor problemi nedir ? bu mevzu hakkında araştırma yaptık ve edinmiş olduğumuz detayları sizlerle paylaştık.

Youtube Açılmıyor Sorunu Çözümü

Youtube aslen bakarsanız dünyanın en kuvvetli sunucu altyapısına haizdir ve arkasında ise bilhassa Google olduğundan dolayı herhangi bir şey olması pek mümkün değil. Fakat bazı nedenlerden dolayı Youtube giremiyorsanız o süre bu mesele büyük olasılıkla sisteminizle yada internetinizle ilgili bir durum bulunduğunu söyleyebiliriz.

İçindekiler

Bilgisayarda Youtube Açılmıyor Çözümü

Bilgisayarda Youtube Açılmıyor Çözümü

Hem youtube hem de google bazı nedenlerden dolayı dünya genelinde erişim sorunları ile karşılaşabiliyor. Bilhassa Google bazı durumlarda oldukça kasma sorunları yaşanıyor ve insanoğlu bir şey aratamıyor bile. Aynı şekilde Youtube erişim problemi yüzünden insanoğlu saatlerce açılmasını bekliyor.

Şimdi Youtube çalışır durumda bulunduğunu denetlemek istiyorsanız bu adrese tıklayın. Bu yerde Youtube sunucularının durumları yazmaktadır.

Sonrasında Tarayıcınızdan geçmişi temizleyerek de bu problemi çözebilirsiniz. Kimi zaman girmiş olduğunuz internet sayfaları sizin dosyalarınızı toplar ve buna çerez adı verilir. Bu durum oldukça olmasından dolayı bazı durumlardan dolayı siteye erişim olmaz ya da bağlantı yavaşlar. Bu yüzden youtube açılmıyor diyorsanız sizde derhal tarayıcınızdan tüm geçmişi silin.

Tarayıcıyı Güncelleyin

Eski süre da bilirsiniz Youtube de buna dahil olarak Flash Player eklentisi kullanıyordu fakat artı bu eklenti Youtube tarafınca kullanılmıyor. Youtube tamamen tüm enerjisini HTML5’den almaktadır. Bu yüzden tarayıcınızın sıhhatli emek harcaması ve bir sorun yaşamamanız için tarayıcınızı güncel tutun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir