Merhaba dostlar bu yazımda Youtube’dan iyi mi video indireceğimizi anlatacağım.Youtube’den video indirmek hakikaten oldukca kolay.Bir ihtimal bilmediğim daha bir sürü yöntemi vardır.Fakat bildiğim rahat yöntemi sizlere söylemek isterim.
İlk ilkin Youtube’dan istediğiniz videoyu açıyorsunuz.Sonrasında da açtığınız videonun yukarıdan bağlantı adresine geliyorsunuz.Buradan örneğin “www.youtube.com/wkf53f” diye bir adres olsun.Bu adresten Youtube’nin başına “ss” yazıyorsunuz ve “enter” a basıyorsunuz kısaca o adrese gidiyorsunuz.Aşağıdaki resimde örneğini verdim.

Sözgelişi “www.ssyoutube.com/54wat4d” şeklinde.
İşte karşınızda yeni bir site açılacaktır.Buradan da istediğiniz şekilde (kısaca 360 p, 480 p ,720 p vb.) videoyu indirebilirsiniz.İşte bu kadar kolay.
Eğer videosuz şekilde indirmek istiyorsanız kısaca yalnız müzikli (mp3 ses formatında) bir halde indirmek istiyorsanız www.flv2mp3.com adresine giriyorsunuz ve youtube’de istediğiniz videonun linkini bu sitedeki alana yapıştırıyorsunuz ve convert mp 3 butonuna tıklayarak videosuz halini indirebiliyorsunuz.Burası için fotoğraf de alttadır.

 

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

Beğendim0

Efsane0

Teşekkürler0

İyiymiş0

Hahaha !0

İnanılmaz0

İlginç0

Hatalı0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir