Türkiye’nin dört bir yanına kargo hizmeti veren firmalardan birisi olarak Yurtiçi Kargo’yu seçmenizi tavsiye ederim. Süratli emekleri ile beraber kargonuzu zamanında teslim edecektir. Cumartesi günleri öğlene kadar kargolar teslime gider Pazar günleri dinlence olduğundan dolayı şubelerde ve kargo taşımacılığı durmaktadır. Hesaba katarak kargonuzun zamanını ayarlayabilirsiniz kısa sürede taşıma ve nakil işlemleri yapılıyor.

Yurtiçi Kargo Kaçta Açılıyor – Kaçta Kapanıyor

Sabah Açılış Saati:

09.00

Akşam Kapanış Saati:

18.00

Cumartesi Çalışma Saatleri:

09.00–16.00

Yurtiçi Kargo Dağıtım Günü ve Saatleri
Kargo müşterileri kargolarının ne süre teslim edileceği en oldukça merak ettikleri içinde yer ediniyor. Yurtiçi Kargo müşterileri kargolarını hafta içi kapıdan, cumartesi günü şubeden alabilirler. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri sabah 09.00 ile 18.00 arası kargoları dağıtılmaktadır.

Yurtiçi Kargo Hafta Sonu Çalışma Saatleri
Kargolarınız hafta sonu Cumartesi günleri 09.00 ile 16.00 içinde kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Yurtiçi kargo Pazar günleri kapalıdır.

Yurtiçi Kargo Alan kişi Hizmetleri
Davet merkezi Pazar günleri hariç haftanın geri kalan günlerinde hizmet vermektedir. Davet merkezi 08.00 ile 20.00 saatleri içinde hizmet vermektedir. Davet merkezinden en yakın şube bilgisi, kargonuz nerede, teslimat bilgisi, teslimat süresi, adrese kurye talebi, görüş tavsiye ve şikayetleriniz benzer biçimde hizmetleri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir